gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuzey Güney dizisi neden yayınlanmadı ben hiçbirşey anlamadım ya ne oldu dizi yayından mı kalktı ? :((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kanal D yönetimi ilginç bir karar alarak Kuzey Güney dizisinin yayın saatini değiştirdi.Kuzey Güney dizisi ile ilgili aldığı son karar diziyi izleyenleri şoke etti.Muhteşem Yüzyıl dizisi ile aynı saatte başlayan Kuzey Güney dizisi reyting savaşını kaybedince Kanal D yönetimi de dizisinin saatini değiştirme kararı aldı.
    Çarşamba akşamları saat 20.00'de yayınlanan Kuzey Güney dizisinin yeni saati 22.00 olmuştu.Fakat dün akşam izleyenleri şok eden şey ise Kuzey Güney dizisi söylenen saatte yayınlanmadı.Kuzey Güney dizisinin dün akşam 61. bölümü yayınlanması beklenirken Türkiye,Çek Cumhuriyeti A Milli Takım maçı nedeniyle ertelendi.

kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Dizisi ne zaman başlıyor başlayacak

Kuzey Güney Dizisi ne zaman başlıyor başlayacak

Az önce Kanal D de yeni bir dizi gördüm bu kuzey güney dizisi tam olarak ne zaman başlıyor. Bilgi verin lütfen.
  2. Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Arkadaşlarım Kuzey Güney dizisi Eylül ayında gösterime girecek ama acaba bu dizinin fragmanı var mı ?
  3. Kuzey ve Güney Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Kuzey ve Güney Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

kuzey ve güney, dizisi, yayın tarihi, ne zaman başlıyor, yeni sezon dizileri, ile ilgili bilgiler burada melekler Yeni bir diziyle daha eylül ayında ekranlarımız şenlenecek melekler :) Reyting savaşına ortak olacak bu dizi Kuzey ve Güney!.. Yer aldığı her yapım olay olan Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak olan Kuzey Güney dizisinde başrol oynayacak. Ece Yörenç ve Melek...
  4. Kuzey Güney Dizisi Tanıtım Resimleri

Kuzey Güney Dizisi Tanıtım Resimleri

kuzey güney dizisi konusu oyuncuları kıvanç tatlıtuğ buğra gülsoy resimleri fotoğrafları fragmanı hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Kanal D ekranlarında kısa süre sonra başlayacak olan bu yılın bomba dizilerinden Kuzey-Güney'in tanıtım resimleri çekilmiş melekler... Başrollerinde genç kızların sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ ve kısa bir süre önce güzel oyuncu Burcu Kara ile evlenen Buğra...
  5. Kuzey Güney Dizisi Bitti...

Kuzey Güney Dizisi Bitti...

kuzey güney kuzey güney dizisi kuzey güney final Sevgili melekler, iki sezondur beğenilerek izlenen Kanal D'nin dizisi Kuzey Güney final yaptı. Perşembe günü son bölümüyle ekranlara gelen dizinin merakla beklenen finalinde nihayet Kuzey ve Cemre evlendi, Güney ise hapse girdi. Güney intihar etmeye hazırlanırken Kuzey yanına geldi ve kardeşini vazgeçirmeye çalıştı. Güney, intihar etmek değil...

Sayfayı Paylaş