gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kuzey Güney Dizisi Tanıtım Resimleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kuzey güney dizisi konusu oyuncuları kıvanç tatlıtuğ buğra gülsoy resimleri fotoğrafları fragmanı hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Kanal D ekranlarında kısa süre sonra başlayacak olan bu yılın bomba dizilerinden Kuzey-Güney'in tanıtım resimleri çekilmiş melekler...
    Başrollerinde genç kızların sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ ve kısa bir süre önce güzel oyuncu Burcu Kara ile evlenen Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden usta oyuncular yer alıyor...

Şimdi geçiyorum dizinin tanıtım resimlerine melekler...

Kuzey Güney Dizisi Tanıtım Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kuzey Güney Dizisi Oyuncu Kadrosu

öykü karayel kuzey güney dizisi oyuncuları kuzey güney oyuncu kadrosu kuzey güney dizisi, dizi, dizisinin konusu, kıvanç tatlıtuğ, dizi oyuncuları, oyuncuları, yeni dizi, kanal d, resimleri, konusu, haberleri burada arkadaşlar Kanal D de ki yeni bir dizi bu arkadaşlarım, peki bu dizide kimler oynuyor, dizi tam olarak ne zaman başlayacak. İşte merak edilenler. Bu arada bu dizi eylül ayında...
  2. Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Arkadaşlarım Kuzey Güney dizisi Eylül ayında gösterime girecek ama acaba bu dizinin fragmanı var mı ?
  3. Kuzey ve Güney Dizisi Oyuncularının Resimleri Burada Melekler

Kuzey ve Güney Dizisi Oyuncularının Resimleri Burada Melekler

kuzey güney dizisi oyuncuları kuzey ve güney dizisi konusu ve kuzey ve güney, dizisi, oyuncuları, resimleri, kıvanç tatlıtuğ, buğra gülsoy, öykü karayel, ile ilgili bilgiler burada melekler Vizyona girmesi merakla beklenen Kuzey ve Güney dizisi oyuncularının resimlerini yayınlıyoruz melekler :) KIVANÇ TATLITUĞ ÖYKÜ KARAYEL BUĞRA GÜLSOY BADE İŞÇİL ZERRİN TEKİNDOR...
  4. kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

Kuzey Güney dizisi neden yayınlanmadı ben hiçbirşey anlamadım ya ne oldu dizi yayından mı kalktı ? :((
  5. Kuzey Güney Dizisi Bitti...

Kuzey Güney Dizisi Bitti...

kuzey güney kuzey güney dizisi kuzey güney final Sevgili melekler, iki sezondur beğenilerek izlenen Kanal D'nin dizisi Kuzey Güney final yaptı. Perşembe günü son bölümüyle ekranlara gelen dizinin merakla beklenen finalinde nihayet Kuzey ve Cemre evlendi, Güney ise hapse girdi. Güney intihar etmeye hazırlanırken Kuzey yanına geldi ve kardeşini vazgeçirmeye çalıştı. Güney, intihar etmek değil...

Sayfayı Paylaş