gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuzey Güney dizisinde 66.bölümde çalan şarkı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Kuzey Güney dizisinin 66.bölüm fragmanında bir şarkı çaldı.Acaba hangi şarkı o, sözlerini yazarmısınız?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kuzey Güney'in 20 Mart akşamı yayınlanacak olan bölümünün fragmanı yayınlandı. Fragmanda Toygar Işıklı'nın Hayat Gibi şarkısı kulakların pasını sildi. İşte fragmanda çalan Hayat Gibi Şarkısının sözleri
    sanki elimi hiç bırakmamışsın gibi
    yokluğunda kendi kendime inandım dayandım
    sanki kötü sonlu hiç hikâye yokmuş gibi
    sonumuzun iyi biteceğini varsaydım, yalandı
    havalar da soğuk gidiyor
    bu aralar üşürsün sen bilirim
    aman dikkat et, aklına yazları getir
    ne olur ara sıra haberdar et
    pencerelerde bekletme
    hayatına elbet biri girecek
    mutlu ol onu ihmal etme
    acımasızsın isyankârsın
    vefasızsın riyakârsın
    hem günahsız hem günahkârsın
    hayat gibi

3. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    1 sezonda kuzey guney guzel gıdıyordu ama 2 sezonuda hepten batırdı ya.. hıc heyecan kalmadı ya.. ızleyesım gelmıyo :S

Kuzey Güney dizisinde 66.bölümde çalan şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri

Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri

Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri Selam arkadaşlar sizden Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözlerini rica ediyorum lütfen biraz acil olalım :)
  2. Kuzey Güney Dizisi 40. Bölümde Ali Ölürken Çalan Şarkı

Kuzey Güney Dizisi 40. Bölümde Ali Ölürken Çalan Şarkı

Kuzey Güney 20 Haziranda çalan şarkı Kuzey Güney 40. Bölümde Çalan şarkı Haydar haydar Sevgili melekler, ilgiyle izlenen dizi Kuzey Güney 'in 40. bölümünde çalan bir şarkı vardı ki herkesin kulağında kaldı. İşte o şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak i,stiyoruz. Buyrun Kuzey Güney 20 Haziran'da çalan şarkı ve sözleri... :) Ben melanet hırkasını kendim giydim kime ne Arı namus şişesini...
  3. Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri

Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri

Kuzey Güney Dizisi Sezon Finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı Kuzey Güney Haydar Haydar şarkı sözü Merakla takip edilen Kuzey Güney dizisi de diğer diziler gibi sezon finalini yaptı melekler :) Sezon finalinde ki en ilgi çekici sahne de hiç şüphesiz Ali'nin ölürken gösterildiği sahneydi. Bu yazımızda Kuzey Güney dizisi sezon finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı sözlerini sizlerle...
  4. Kuzey Güney Cemre Evlenirken Çalan Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Cemre Evlenirken Çalan Şarkının Sözleri

Bu konu; kuzey güney cemre evlenirken çalan şarkının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevilen dizilerin başında gelen Kuzey Güney yarın gece yayınlanacak olan 46. bölümüyle yine kafaları karıştıracak. Biz bu sayfamızda yayınlanan fragmanda Barışla nikah masasına oturan Cemre evlenirken çalan şarkı sözlerinden bahsedeceğiz sizlere. Bu şarkıyı daha önce aynı dizide...
  5. Kuzey Güneyin 49.bölüm fragmanında çalan şarkının sözlerini paylaşır mısınız

Kuzey Güneyin 49.bölüm fragmanında çalan şarkının sözlerini paylaşır mısınız

Kuzey Güney fanatiği olarak 49.bölüm fragmanında ki şarkının sözlerini arıyorum. Şarkının bir yerinde böyle bitmez içimde bu öfkeyle böyle bitmez diyordu ama ya gerisi :S

Sayfayı Paylaş