gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kuzey Güney Dizisi Sezon Finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı Kuzey Güney Haydar Haydar şarkı sözü

Merakla takip edilen Kuzey Güney dizisi de diğer diziler gibi sezon finalini yaptı melekler :) Sezon finalinde ki en ilgi çekici sahne de hiç şüphesiz Ali'nin ölürken gösterildiği sahneydi. Bu yazımızda Kuzey Güney dizisi sezon finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Dip not olarak belirtelim, şarkıyı genç müzisyen Can Gox seslendiriyor..

Ben melamet hırkasını
    Kendim giydim eğnime
    Âr-u namus şişesini
    Taşa çaldım kime ne
    Kâh çıkarım gökyüzüne
    Seyrederim âlemi
    Kâh inerim yeryüzüne
    Seyreder âlem beni
    Haydar Haydar, seyreder âlem beni
    Sofular haram demişler
    Bu aşkın bâdesine
    Ben buldum, ben içerim
    Günah benim, kime ne
    Haydar Haydar, günah benim kime ne
    Nesimi'ye sordularda
    O yâr ilen hoşmusun
    Hoş olayım, olmayayım
    O yâr benim kime ne
    Haydar Haydar, O yâr benim kime ne

Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri

Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri

Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözleri Selam arkadaşlar sizden Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözlerini rica ediyorum lütfen biraz acil olalım :)
  2. Kuzey Güney Dizisinde Ali ve Zeynep'in Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Dizisinde Ali ve Zeynep'in Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney 15 Martta çalan şarkı sözü kuzey Güney Zeynebin söylediği Romeo şarkısı sözleri Ekranların ilgiyle izlenen dizilerinden Kuzey Güney dizisinde 15 Mart akşamı yayınlanan bölümünde Ali ve Zeynep'in birklikte söyledikleri, Hande Yener'in parçası Romeo'nun sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Dün hiç yok gibi, uzak, kasımdan soğuk gibi Kar yağıyordu yalnızdım, savaşlar,...
  3. Kuzey Güney Sezon Finalinde Çalan Şarkı hangisiydi

Kuzey Güney Sezon Finalinde Çalan Şarkı hangisiydi

Arkadaşlar dün akşam Kuzey Güney dizisinin Sezon Finalinde ki Çalan Şarkı hangi şarkıydı sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  4. Kuzey Güney Cemre Evlenirken Çalan Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Cemre Evlenirken Çalan Şarkının Sözleri

Bu konu; kuzey güney cemre evlenirken çalan şarkının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevilen dizilerin başında gelen Kuzey Güney yarın gece yayınlanacak olan 46. bölümüyle yine kafaları karıştıracak. Biz bu sayfamızda yayınlanan fragmanda Barışla nikah masasına oturan Cemre evlenirken çalan şarkı sözlerinden bahsedeceğiz sizlere. Bu şarkıyı daha önce aynı dizide...
  5. Kuzey Güney dizisinde 66.bölümde çalan şarkı

Kuzey Güney dizisinde 66.bölümde çalan şarkı

Merhaba.Kuzey Güney dizisinin 66.bölüm fragmanında bir şarkı çaldı.Acaba hangi şarkı o, sözlerini yazarmısınız?

Sayfayı Paylaş