gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kuzey Güney Dizisinin Yayın Saati Değişti..

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Kuzey Güney Dizisinin Yayın Saati Değişti haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen dizilerinden biri olan Kuzey Güney'de heyecan fırtınası esmeye devam ediyor. Yalnız yapılan bir açıklamayla dizinin yayın saatinini değiştirildiği duyuruldu. Bundan böyle dizi Çarşamba akşamları saat 20:00'de değil, 22:00'de yayına girecek. Eski saatinde yeni dizi Merhamet ekranlara gelecek. Duyurulur :D:D

2. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    eeeee sülümanla yarışamı girilir sülüman ezer geçer koskoca cihan padişahı :) :) :)

Kuzey Güney Dizisinin Yayın Saati Değişti.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uçurum Dizisinin Yayın Saati

Uçurum Dizisinin Yayın Saati

Uçurum Dizisinin Yayın Saati değiştimi kızlar, değiştiyse saat kaçta hangi gün oynayacak?
  2. Ben Bilmem Eşim Bilir Dizisinin Yayın Saati Değişti

Ben Bilmem Eşim Bilir Dizisinin Yayın Saati Değişti

ben bilmem eşim bilir yarışması, ben bilmem eşim bilir, ben bilmem eşim bilir yayın saati Sevgili melekler, haftasonları yayınlanan eğlenceli yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir'in yayın saati değişti. Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” bu haftadan (26 - 27 Ekim) itibaren artık, Cumartesi ve Pazar günleri, yeni bölümleri ile ana haber...
  3. Zeytin Tepesi Dizisinin Yayın Saati Değişti!

Zeytin Tepesi Dizisinin Yayın Saati Değişti!

zeytin tepesi, zeytin tepesi dizisi, zeytin tepesi yayın saati Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni sezon dizisi Zeytin Tepesi'nin yayın saati değiştirildi. Yeni başlayan ve çarşamba akşamları yayınlanan dizinin bu haftaki bölümüm yayınlanmamıştı. Önümüzdeki hafta da ilk bölümüyle Ankara’nın Dikmen’i dizisinin ekrana gelmesinden dolayı Zeytin Tepesi’nin durumu merak ediliyordu. Zeytin Tepesi...
  4. Çalıkuşu Dizisinin Yayın Günü ve Saati Değişti!

Çalıkuşu Dizisinin Yayın Günü ve Saati Değişti!

çalıkuşu dizisi yayın günü, çalıkuşu yayın günü, çalıkuşu yayın saati Sevgili melekler, daha önce birkaç kez yayın günü ve saatinde değişiklikler yapılan Çalıkuşu dizisinin yayın günü yine değiştirildi. Kanal D'de ekrana gelen Çalıkuşu dizisi artık Cumartesi akşamları yayınlanacak. Kanal D'de ilk olarak Salı akşamları yayınlanan dizi, daha sonra Salı akşamı 22.30′a çekilmiş, geçtiğimiz...
  5. Güzel Köylü Dizisinin Yayın Saati Değişti

Güzel Köylü Dizisinin Yayın Saati Değişti

güzel köylü dizisi yayın saati, güzel köylü dizisi yeni yayın saati, güzel köylü Sevgili melekler, bu sezon başlayan ve kısa zamanda beğeniyle takip edilen Güzel Köylü dizisinin yayın saati değişti. Ramazan ayından dolayı her Çarşamba 21.00 da yayınlanan, başrollerini Gizem Karaca,Berk Cankat ve Mehmet Ali Nuroğlu’nun paylaştığı, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği iddialı dizi...

Sayfayı Paylaş