gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kuzey Güney Finalde Cemre'nin Giydiği Gelinlik

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuzey güney final kuzey güney cemrenin gelinliği cemrenin giydiği gelinlik

Sevgili melekler, herkesin büyük bir merakla beklediği Kuzey Güney dizisinde nihayet Kuzey ve Cemre vuslata eriyor. 26 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak olan final bölümünde tüm düğümlerin çözüldüğü heyecanlı bir son bekleniyor. Ancak bir o kadar da Cemre'nin giyeceği gelinlik merak konusu. Zeynep, Cemre'nin yokluğunu fırsat bilip onun giyeceği gelinlik üzerinde değişiklik yapılmasını sağlayınca Cemre sinirden küplere binmiş ve farklı bir gelinlik istemişti. İşte final bölümünde Cemre'nin giyeceği muhteşem gelinlik...

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  2. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    çok severek izlediğim dizi inşallah mutlu sonla biter :)

Kuzey Güney Finalde Cemre'nin Giydiği Gelinlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihal'in Finalde Giydiği Gelinlik

Nihal'in Finalde Giydiği Gelinlik

nihalin gelinliği nihal gelinlik nihalin gelinlik modeli giydiği finalde giydiği Bildiğimiz gibi meleklerim Nihal iki gelinlik giydi birinin modeli sitemizde mevcut baktım ikincisi yok ben ekleyeyim dedim ve resimler bana aittir demeden de geçemeyeceğim :D Ben bunu ilkinden daha çok beğendim :)
  2. Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği Ölürüm hasretine sözleri Kuzey Güney Ölürüm hasretine sözleri Ekranların sevilen dizisi Kuzey Güney'de Cemre karakterinin söylediği şarkının sözlerini merak eden var mı içinizde melekler ? İşte Cemre'nin söylediği o şarkı :tik: Gördünmü bak bizden öteside varmis... Yasananlarin hepsi meger birer yalanmis... Kaderimde buda mi vardi? Sevdigimi baskalariyla...
  3. Kuzey Güney Sezon Finalinde Çalan Şarkı hangisiydi

Kuzey Güney Sezon Finalinde Çalan Şarkı hangisiydi

Arkadaşlar dün akşam Kuzey Güney dizisinin Sezon Finalinde ki Çalan Şarkı hangi şarkıydı sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  4. Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri

Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri

Kuzey Güney Dizisi Sezon Finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı Kuzey Güney Haydar Haydar şarkı sözü Merakla takip edilen Kuzey Güney dizisi de diğer diziler gibi sezon finalini yaptı melekler :) Sezon finalinde ki en ilgi çekici sahne de hiç şüphesiz Ali'nin ölürken gösterildiği sahneydi. Bu yazımızda Kuzey Güney dizisi sezon finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı sözlerini sizlerle...
  5. Kuzey Güney ne zaman final yapacak acaba ?

Kuzey Güney ne zaman final yapacak acaba ?

Kızlar Kuzey Güneyin hem sonunu merak ediyorum hem de bitmesini istemiyorum ama mecbur birgün bitecek tabi.Peki finali ne zaman olacak bilen duyan varmı ?

Sayfayı Paylaş