gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Kuzey Rüzgarı Bölüm 5 Fragman

Konu, 'TV dizisi' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

http://www.youtube.com/watch?v=5Fxy-pYNuF4

Poyraz, ihale davasında tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır. Ekber, deli gibi esmeye başlayan Poyraz’ı durdurmaya çalışır. Cahit, Poyraz’ın Ekber’ in yeğeni olduğundan şüphelenir. Demir ve Cahit, ‘Su’ üzerindeki hain emellerini devreye sokar. Kurnaz bir adımla milyonların geleceğini ipotek altına almak istemektedir. Ekber, Hilal ‘i ziyarete gider. Oya, Ekber ve Hilal arasındaki bu esrarengiz bağı fark eder.

Kuzey Rüzgarı Bölüm 5 Fragman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annem Dizisi Bölüm 5.fragman

Annem Dizisi Bölüm 5.fragman

http://www.youtube.com/watch?v=6S3NA5ZDKD4
  2. Avrupa Avrupa 5. Bölüm Fragmanı

Avrupa Avrupa 5. Bölüm Fragmanı

Dizinin dün yayınlanmayan bölümünün fragmanı çok da güzelmiş :( Avrupa Avrupa 5.Bölüm Tanıtımı - YouTube
  3. BENİM ADIM GÜLTEPE 5. BÖLÜM FRAGMANI

BENİM ADIM GÜLTEPE 5. BÖLÜM FRAGMANI

benim adım gültepe dizisi 5. bölüm,benim adım gültepe 5. bölüm fragmanı,benim adım gültepe 5. bölüm özeti,benim adım gültepe dizisi 5. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Gülali de, annesi ile Halil'in ihanetini öğreniyor... Annesinin yalanını yakalayan Gülali, ondan hesap sorar. Ancak istediği cevapları alamaz. Morali çok bozulan Gülali, Halil Abi'sinden onu babasına götürmesini ister....
  4. Şeref Meselesi 5. bölüm fragmanı

Şeref Meselesi 5. bölüm fragmanı

şeref meselesi 5. bölüm konusu,şeref meselesi 5. bölüm fragmanı izle,şeref meselesi 5. bölüm fragmanı,şeref meselesi 5. bölümde neler olacak, Yiğit Sadullah'ı Nihat'ın gözünden düşürmeti başarmıştır!.. Bu duruma çok sinirlenen Sadullah, Yiğit'e silahını doğrultmuştur; fakat, beklemediği bir durum ile karşılaşır.. Kübra, mahallenin ortasında Yiğit'ten bebek beklediğini haykırır! Yiğit’in...
  5. Diriliş Ertuğrul 5. Bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul 5. Bölüm fragmanı

diriliş ertuğrul son bölüm,diriliş ertuğrul 5. bölüm fragmanı izle,diriliş ertuğrul 5. bölüm konusu,diriliş ertuğrul 5. bölüm özeti, [MEDIA] Obada Halep’e gitmek için hazırlıklar yapılırken Süleyman Şah’ın hastalığı obaya ateş gibi düşmüştür. Süleyman Şah, beratı ve Halimeleri Halep’e götürme görevini Gündoğdu’ya verdiyse de, Gündoğdu bu görevi Ertuğrul’a devretmiştir. Kurdoğlu’nun...

Sayfayı Paylaş