gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuzey ve Güney Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuzey ve güney, dizisi, yayın tarihi, ne zaman başlıyor, yeni sezon dizileri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Yeni bir diziyle daha eylül ayında ekranlarımız şenlenecek melekler :)

Reyting savaşına ortak olacak bu dizi Kuzey ve Güney!..

Yer aldığı her yapım olay olan Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak olan Kuzey Güney dizisinde başrol oynayacak. Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun senaryosunu yazdığı Kuzey Güney fragmanı ile büyük ilgi topladı. Eylül ayında yayınlanmaya başlayacak olan Kuzey Güney dizisi İstanbul’da çekilecek.

http://www.meleklermekani.com/reyti...isinin-konusu-burada-melekler.html#post726411

Kuzey ve Güney Dizisi Ne Zaman Başlıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Dizisi ne zaman başlıyor başlayacak

Kuzey Güney Dizisi ne zaman başlıyor başlayacak

Az önce Kanal D de yeni bir dizi gördüm bu kuzey güney dizisi tam olarak ne zaman başlıyor. Bilgi verin lütfen.
  2. Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Arkadaşlarım Kuzey Güney dizisi Eylül ayında gösterime girecek ama acaba bu dizinin fragmanı var mı ?
  3. İntikam Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

İntikam Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Bu konu intikam dizisi yayın tarihi hakkında bilgilere yer vermektedir. çok yakın da kanal D ekranların da başlayacak yepyeni dizi İntikam, izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor. Beren Saat'in başrolünü oynadığı dizi, Amerika'nın en çok izlenen dizisi konusunu “Revenge” den alıyor. 2013 Ocak ayın da başlayacak olan dizi bakalım nasıl bir hayran kitlesi oluşturacak bunu şimdilik kestirmek...
  4. Kuzey Güney ne zaman final yapacak acaba ?

Kuzey Güney ne zaman final yapacak acaba ?

Kızlar Kuzey Güneyin hem sonunu merak ediyorum hem de bitmesini istemiyorum ama mecbur birgün bitecek tabi.Peki finali ne zaman olacak bilen duyan varmı ?
  5. kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

kuzey güney dizisi neden yayınlanmadı

Kuzey Güney dizisi neden yayınlanmadı ben hiçbirşey anlamadım ya ne oldu dizi yayından mı kalktı ? :((

Sayfayı Paylaş