gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuzey ve Güney Dizisi Oyuncularının Resimleri Burada Melekler

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuzey güney dizisi oyuncuları kuzey ve güney dizisi konusu ve kuzey ve güney, dizisi, oyuncuları, resimleri, kıvanç tatlıtuğ, buğra gülsoy, öykü karayel, ile ilgili bilgiler burada melekler

Vizyona girmesi merakla beklenen Kuzey ve Güney dizisi oyuncularının resimlerini yayınlıyoruz melekler :)

KIVANÇ TATLITUĞ

ÖYKÜ KARAYEL

BUĞRA GÜLSOY

BADE İŞÇİL

ZERRİN TEKİNDOR

RIZA KOCAOĞLU

http://www.meleklermekani.com/magazin/197668-kuzey-guney-dizisi-oyuncu-kadrosu.html

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kuzey guney dizisini çook seviyorum özelikle kivanci çok seviyorum..£&£

Kuzey ve Güney Dizisi Oyuncularının Resimleri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kuzey Güney Dizisi Oyuncu Kadrosu

öykü karayel kuzey güney dizisi oyuncuları kuzey güney oyuncu kadrosu kuzey güney dizisi, dizi, dizisinin konusu, kıvanç tatlıtuğ, dizi oyuncuları, oyuncuları, yeni dizi, kanal d, resimleri, konusu, haberleri burada arkadaşlar Kanal D de ki yeni bir dizi bu arkadaşlarım, peki bu dizide kimler oynuyor, dizi tam olarak ne zaman başlayacak. İşte merak edilenler. Bu arada bu dizi eylül ayında...
  2. Kuzey ve Güney Dizisinin Konusu Burada Melekler

Kuzey ve Güney Dizisinin Konusu Burada Melekler

kuzey ve güney dizisi konusu kuzey ve güney konusu dizisinin kuzey ve güney, dizisi, konusu, oyuncuları, roller, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu ay çekilmeye başlanacağı söylenen Kuzey ve Güney dizisinin konusu ve rol paylaşımı şöyle melekler; Kuzey (Kivanç Tatlıtuğ): ilk öğretimden sonra okulu bırakmış mahalede biraz serseri olarak tanınan yani kavgacı çalışmayan pek işe...
  3. Kuzey ve Güney Dizisinin Fragmanı Burada Melekler

Kuzey ve Güney Dizisinin Fragmanı Burada Melekler

kuzey ve güney, dizisi, fragmanı, videosu, 1.bölümü, ile ilgili bilgiler burada melekler Eylül ayında vizyona girecek olan Kuzey ve Güney dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı melekler :) Heyecanla beklenen dizi bakalım istediği başarıyı sağlayabilecek mi :tik: http://www.youtube.com/watch?v=YvlFub6SHzs http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/197685-oyku-karayel-kimdir.html...
  4. Kuzey Güney Dizisi Tanıtım Resimleri

Kuzey Güney Dizisi Tanıtım Resimleri

kuzey güney dizisi konusu oyuncuları kıvanç tatlıtuğ buğra gülsoy resimleri fotoğrafları fragmanı hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Kanal D ekranlarında kısa süre sonra başlayacak olan bu yılın bomba dizilerinden Kuzey-Güney'in tanıtım resimleri çekilmiş melekler... Başrollerinde genç kızların sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ ve kısa bir süre önce güzel oyuncu Burcu Kara ile evlenen Buğra...
  5. Kuzey Güney dizisinin konusu ve oyuncuları

Kuzey Güney dizisinin konusu ve oyuncuları

Şimdi meleklerim dizi yine aşk üzerine kurulu, hatta Kıvanç'ın Kuzey Güney dizisi fragmanında öpüşme sahnesi bu aralar tıklanma rekorları kırıyor. Cem Yılmaz'ın dediği gibi üç kişi arasında geçmiyor bu film meleklerim ( Bahçevan kendisi... :D:D ) Bu film iki kişinin aynı kıza aşık olması olayı üzerine kurulu. Birde farkettiniz mi bilmiyorum ama Kıvanç bu dizide inanılmaz genç göründü gözüme....

Sayfayı Paylaş