gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuzu Etli Şehriye Pilavı Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuzu Etli Şehriye Pilavı Tarifi Resimli tarif istiyorum. Kızlar Kuzu Etli Şehriye Pilavı nasıl yapılır bilen var mı ki vardır o zaman bana da öğretin ne olur:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kuzu Etli Şehriye Pilavı Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havuçlu Arpa Şehriye Pilavı (Resimli)

Havuçlu Arpa Şehriye Pilavı (Resimli)

Sevgili melekler,pirinç pilavı ile bulgur pilavı yemekten gına gelenlere işte şehriye pilavı.İçini değişik malzemelerle lezzetlendirebilirsiniz.Geçenlerde mısırlı yapmıştım,bugün de havuçlu yaptım,umarım dener ve beğenirsiniz... Malzememiz; 2-3 bardak arpa şehriye 1 orta boy havuç Yarı yarıya tereyağı ve sıvıyağ (Ben sıvıyağ olarak zeytinyağı kullandım.) Su (İsterseniz et suyu )...
  2. Resimli Kuzu Etli Şehriye Pilavı Yapılışı

Resimli Kuzu Etli Şehriye Pilavı Yapılışı

Kuzu Etli Şehriye Pilavı Tarifi Resimli Kuzu Etli Şehriye Pilavı Tarifi Merhaba Melek'ler ve yeni tarifler öğrenmek isteyen tüm misafirler, sizlere bu yazımızda enfes bir lezzet önerisinde bulunuyor ve kuzu etli şehriye pilavının tarifini sunuyoruz :) Kuzu Etli Şehriye Pilavı Malzemeler *150 Gr. kuzu eti *1 Paket arpa şehriye *2 Adet domates *2 Adet yeşil biber *1 Adet kuru soğan *2...
  3. Patlıcanlı Ve Etli Pilav Tarifi Resimli

Patlıcanlı Ve Etli Pilav Tarifi Resimli

Patlıcanlı Ve Etli Pilav Tarifi Resimli yapılışı olursa makbule geçer hatta yanında cazibede geçer :D:D (bu espiriye bayılıyorum) :D Selam kızlar espirimide yaptıktan sonra sizden Patlıcanlı Ve Etli Pilav Tarifi rica ediyorum :)
  4. Etli Şehriye Pilavı nasıl yapılır

Etli Şehriye Pilavı nasıl yapılır

Selam arkadaşlar acaba sizlerin arasında Etli Şehriye Pilavı nasıl yapılır bilen var mı? Ramazan ayı da geliyor yemek menülerimi biraz zenginleştirip bu yıl yeni yemekler denemek istiyorum ve işe de bu Etli Şehriye Pilavından başlamak istiyorum.
  5. Tavuklu garnitürlü şehriye pilavı tarifi

Tavuklu garnitürlü şehriye pilavı tarifi

Bu konu; tavuklu garnitürlü şehriye pilavı ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim son dönemlerde pirinç pilavını nerdeyse hiç pişirmiyorum desem yeridir. Pirinç pilavının saltanatına şehriye pilavıyla son verdik. Biz evde severek yiyoruz ve içine birkaç malzeme katarak daha da zenginleştirince misafirlerim için de soframda ağır bir yemek hazır bulunmuş oluyor. Siz de farklı bir pilav...

Sayfayı Paylaş