Kuzu Kuzu Muhabbet

ay sarmalar süpeerrrr kuzuuuuuu afiyet bal şeker olsuunn senin bu köşen iyice yemek köşesi oldu çıktı heeeee hahaha kızlar diyettekiler buarada niyeti bozmak yokkk hepimiz 38 beden için savaşıyoruzzzzzzzzzzzz :)

Bugün kızım kreşe başladı.Aksam gec yatti ve sabah kalkmasi cok zor oldu.Eyvah bu durmucak kreste dedim ama öyle olmadi.Gittik tanisma faslindan sonra oyun oynadi hep.Ve bize sürekli gidin dedi durdu :D:D Eh hadi gidelim dedik bi yerde kahve ictik.Geri almaya gittigimizde gelmek istemedi , bin türlü dil dökerek zorla götürdük eve :D:D Hersey cok güzeldi.Umarim bundan sonrada hep böyle olur...

ay sarmalar süpeerrrr kuzuuuuuu afiyet bal şeker olsuunn senin bu köşen iyice yemek köşesi oldu çıktı heeeee hahaha kızlar diyettekiler buarada niyeti bozmak yokkk hepimiz 38 beden için savaşıyoruzzzzzzzzzzzz :)

evet yaaa yemek kösesi oldu gitti gercekten hahaha olsun ben memnunum severim mutfakta ugrasmayi benim gibi birisine de böyle köse yani :hhh:

Bugün kızım kreşe başladı.Aksam gec yatti ve sabah kalkmasi cok zor oldu.Eyvah bu durmucak kreste dedim ama öyle olmadi.Gittik tanisma faslindan sonra oyun oynadi hep.Ve bize sürekli gidin dedi durdu :D:D Eh hadi gidelim dedik bi yerde kahve ictik.Geri almaya gittigimizde gelmek istemedi , bin türlü dil dökerek zorla götürdük eve :D:D Hersey cok güzeldi.Umarim bundan sonrada hep böyle olur...
canım çok sevindim kreştekilerle kolaylıkla uyum sağlaması orayı sevmesi çok güzel bişey için rahat olur enazından kızım mutlu olduğu biyerde diye :)

Bu nasil bi havadir anlamadim ki :S bi soguk bi sicak ne giyecegimizi ne yapacagimiz sasirdik.
Su an günesli hava ne yiyecegimi biliyorum ama :D:D Diyeettekiler duymasin ama söyle cikolata soslu bi kase dondurma süper gelcek :D:D

bugün patatesli pirasali börek yapcam o kadar kolayki kek kivaminda yapip tepsiye döküyorum yani öyle oklavayla falan acmakla ugrasmiyorum hic.cokta lezzetli hmmmmmmmm :tik:

Geri