gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kuzu ve oglak

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

: Kuzu ve oğlak Rüyada görülen kuzu ve oglak insanin çocugudur. Rüyada kuzu ve oglak keserek etini yedigini gören kimsenin, kendisinin veya akrabasinin bir çocugu ölür. Rüyada kendisine bir kuzu veya bir oglak bagislandigini görse, onun iyi bir çocugu olur. Kuzu veya oglak eti yediginl gören kimseye bir çocugundan dolayi cüz'l bir mal isabet eder.

kuzu ve oglak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuzu

kuzu

: Kuzu .Rüyada kuzu güzel bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada kuzu güzel bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Güzel arkadaşlar edinecek, mutlu bir yaşam sürdüreceksiniz. Ölü bir kuzu, mutsuzluğun ve sorunların işaretidir. Müjdeli haberdir.Rüyada görülen kuzu, ana ve babasina itaat eden bir çocuktur. Hanimi gebe olan kimse rüyada bir kuzu bagislandigini görse, itaatli bir erkek...
  2. herşeyi ile oglak

herşeyi ile oglak

hoşsohbet olarak nitelendirilen kişilerin özellikleri oğlak erkeğini evliliğe ikna etmek :Laie_15::dilektut::Laie_15::dilektut::Laie_15::dilektut: Geleceği ayrıntılı biçimde planlamaya çalışan Oğlak'lar bu özellikleri nedeniyle sık sık kuruntulara kapılarak, depresyona girerler. İşleri ile aşırı meşgul olduklarından, insanlarla zor ilişki kurarlar. Fakat, hiçbir zaman kendilerini yalnız...
  3. Erman ve Abiye kuzu resimleri

Erman ve Abiye kuzu resimleri

Kısa sürede izleyicelerden olumlu not alan ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Türk Malı dizisinin başrol oyuncularından olan Erman ve Abiye Kuzu resimlerini sizlerle paylaşıyorum:D
  4. Kuzu Kuzu meee Resimleri

Kuzu Kuzu meee Resimleri

kuzu kuzu isimleri Bu kuzular çok sevimli.Bayram sonu sizlere biraz vijdan azabı çektireyim dedim :oppucuk:Nasıl yediniz bu zavallı kuzuları :D hahaha (Not:Ben yemedim valla ) Yirimm yirimmm .:D
  5. oglak ve akrep burcu erkeğini etkilemek için...

oglak ve akrep burcu erkeğini etkilemek için...

akrep burcu erkeğini etkilemek oğlak erkeğini etkilemek oğlak burcu için akrep erkegi oglak ve akrep burcu erkeğini etkilemek için neler mi yapmanız gerek işte bunları.... OĞLAK ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI Tıpkı simgesi gibi inatçı, sürekli plan yapan, vicdani sorumluluğu son derece güçlü bir erkektir. Parasını çok sever, harcama yaparken bütün dikkatini bu konu üzerinde yoğunlaştırır....

Sayfayı Paylaş