gebe
  1. nurci_faruk

nurci_faruk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kuzucum nokta şimdiii:)))))

Konu, 'Çöplük' kısmında nurci_faruk tarafından paylaşıldı.

bugün gördüm fıstığımı rabbim kalp atışlarınıda duymayı nasip etsin inşallah...çok mutluyum...şükürler olsun...

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bitanem hayırlı olsun.. daha nelerini görceksin dur daha...

3. nurci_faruk

nurci_faruk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :)))) teşekkürler...inşallh görürüz:))

4. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    hayırlı olsun eminim çok güzel bi duygudur..allah isteyen herkese yaşatsın inşallahh....

kuzucum nokta şimdiii:))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokta

Nokta

Tek nokta işin sonuna, varılacak son sınıra; üst üste iki nokta açıklama isteyen bir duruma, yan yana üç nokta işi yarım bırakmaya, kestirmeden gitmeye yahut derin sezgi ve bilgiye delalet eder.
  2. Nazan Öncel - Nokta Nokta

Nazan Öncel - Nokta Nokta

Bu gece gel benimle ol Yer yerinden oynar gibi Bir sürü aşk arasında Sevişirken bulsalar sizi Yağmur olsa, damla damla Camlara vursa Kırmızı bir gölge olsan Ay ışırken yüzüme vursa Havada kar sesi olsa Odamda senin Bir hüzünlü şarkı çalsa Zaman dursa Bir sen bir ben Bir aşk bir aşk olsa Nokta nokta... Bir şey olsa aramızda Bir nefes bir hüzün gibi Hayalimde tadı olsa Kavuşurken bulsalar bizi...
  3. Şimdii........olup........yapmak vardı

Şimdii........olup........yapmak vardı

Şimdi .....Tatilde.... olup .....Güneşlenmek..... vardı...başkaaa????
  4. Nokta Falı

Nokta Falı

Sessiz bir yerde masa başına oturulur. Masanın üstüne temiz bir kağıt konulur. Elde kalem olduğu halde niyet tutulur. Sonra, bir süre hiçbir şey düşünmeyin. Rahatlayın, gevşeyin. Bütün dikkatinizi kağıdın üzerine toplayın. Kalemi, kağıdın üzerinde bir süre tutun. Konsantre olun ve saymadan alt alta üç sıra halinde nokta koyun. Sonra bu sıraları üst sıradan başlayarak, soldan sağa doğru...
  5. napıcam bhen şimdii!!!!

napıcam bhen şimdii!!!!

bn pek bi çözüm bulamadığım için bide size danışıyım dedim bn bi çocuğa aşığım zannediyordum ki o da bna aşık ama bnimki zannetme cocukla çok sıkı fıkı olduk sonra bna kanka deme başladı halbuki bn onla çıkmak için okadar samimi olmuştum şimdi napıcam sevdiğim çocuk bna KANKA diyor:grev::grev::küstüm:

Sayfayı Paylaş