gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

La Toya Jackson ağabeyi için bir şarkı yayınlıyor

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Michael Jackson'nın ölümünün ardından kızkardeşi de kollarını sıvayıp abisi için bir parça yapmaya hazırlanıyor haberin tedayı için şimdi bilgileri veriyorum arkadaşlar [​IMG]

Michael Jackson'ın kızkardeşi, La Toya ağabeyini anmak için bir şarkı yayınlamaya hazırlanıyor. Şarkıcı 2003 yılında yayınladığı ‘Home’ isimli şarkıyı abisi için uyarlayarak yeniden yayınlıyor. Şarkının satışından elde edilecek tüm gelirler AIDS’e karşı mücadele vakfına aktarılacak.

La Toya Jackson ağabeyi için bir şarkı yayınlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mardin'de Michael Jackson İçin İftar Yemeği !

Mardin'de Michael Jackson İçin İftar Yemeği !

mardin, midyat ilçesi, michael jackson, iftar yemeği verildi, dinler arası diyalog derneği, ile ilgili bilgiler burada melekler Öldüğünde Michael Jackson ruhuna mevlit okutup helva dağıtan Mardin'in Midyat ilçesinde ki Dinle Diller ve Medeniyetlerarası Diyalog derneği,şimdi de Michael Jackson için iftar yemeği verdi melekler :) Haber şöyle; Daha önce Jackson için gıyabi cenaze...
  2. Murat Dalkılıç La Fontaine şarkı sözü

Murat Dalkılıç La Fontaine şarkı sözü

Murat Dalkılıç La Fontaine şarkı sözü lazım bize o şarkıyı ezberlememiz şart kızlar bu konuda sizden yardım almayı düşündük.
  3. Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah sözleri

Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah sözleri

Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah sözleri hani vardı ya bir şarkısı Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah şarkısını işte o şarkının sözlerini yazmanızı istiyorum sizden
  4. Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Sözleri Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında ama senin yüzünden ölmem demiş, ne yalan söyliyim bence şahane söylemiş:) Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin şarkı sözleri paylaşımında bulunuyor ve bu şarkıyı seven tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. İşte başladık bir...
  5. Michael Jackson "Xscape" Şarkısının Sözleri 2014

Michael Jackson "Xscape" Şarkısının Sözleri 2014

michael jackson xscape, michael jackson son albümü, xscape michael jackson Sevgili melekler, dünya müzik literatürüne adını altın harflerle yazdıran Michael JAckson, ölümünden yıllar geçmesine rağmen adından söz ettirmeye ve kazandırmaya devam ediyor. 2. dereleme albümü 13 Mayıs'ta müzik piyasasına çıkacaklan Jackson'ın 2001 yılında okuduğu ve albüme adını veren parça Xscape sözlerini...

Sayfayı Paylaş