gebe
  1. estetik merakı

estetik merakı Forum Okuru

labioplasti ameliyatı olan yada olmayı düşünenler

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında estetik merakı tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar aranızda daha önce labioplasti ameliyatı olan varmı olduysanız nasıl memnun kaldınızmı hangi doktora oldunuz tavsiye edeceğiniz bu konuda doktor varmı

labioplasti ameliyatı olan yada olmayı düşünenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın olmanın engüzel yanı

kadın olmanın engüzel yanı

* 30 yaşından sonra tepenizdeki saçlar dökülmeye başlamıyor. * Birden fazla uyarılma noktasına sahipsiniz. * Burun ve kulaklarınız kıllarla kaplanmıyor. * Aylık giderinizin bir bölümünü erotik dergilere ayırmak zorunda değilsiniz. * Hem duygularınız var, hem de bunlar hakkında konuşabiliyorsunuz. * Ne kadar içerseniz için, kemerinizi asla bira göbeğinin altından bağlamak zorunda...
  2. Anne olmayı düşünenler zayıflama ilacı kullanmayın!!

Anne olmayı düşünenler zayıflama ilacı kullanmayın!!

Arkadaşlar doğum kontrol hapı kullananlar için bir sakıncası yok ama, bebek düşünüyorsanız zayıflama ilaçlarını en az 3 ay önceden bırakmanız gerekiyor.. Kilo kontrolünü diyet ve egzersiz yerine ilaçlarla yapan kadınlar bunların kullanımını gebe kalmadan en az 3 ay önce bırakmalı. Bu tür ilaçların riskleri tam değerlendirilmiş değildir. Anne adayına ne gibi etkileri olacağı tam olarak...
  3. tüp bebek tedavisi olanlar-- yada olmayı düşünenler 2012

tüp bebek tedavisi olanlar-- yada olmayı düşünenler 2012

arkadaşlar merh. ben 2 gün önce tüp bebek transferi yaptırdım. şimdi beklemedeyim... ve dinlenmedeyim :) buradaki tüp bebek forumlarına baktım hep 3-5 yorumda kalmış benim gibi beklemede olan yada yaptıracak olan varsa ben buradayım ve sohbetinizi bekliyorum...
  4. göğüs küçültme ameliyatı olanların yorumları

göğüs küçültme ameliyatı olanların yorumları

selam hanımlar oldukça büyük göğüslere sahibim ve bu beni çok rahatsız etmeye başladı bel ve sırt ağrılarımdan artık duramıyorum aranızda göğüs küçültme ameliyatı olan varmı nasıl memnunmusunuz bana bu ameliyat hakkında bilgi ve yorumları verirseniz çok sevinirim
  5. solotica lens kullananlar yada kullanmayı düşünenler

solotica lens kullananlar yada kullanmayı düşünenler

aranızda solotica lens kullanan varmı varsa nasıl memnunmusunuz tavsiye edermisiniz lens almayı düşünüyorum solotica lens markasını önerenler oldu kullanıcı yorumlarına göre karar verecem

Sayfayı Paylaş