gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Laboratuar

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hayırlı evlada, uygun eşe, sadık dosta yahut faydalı ilme delalet eder.Rüyada laboratuar görmek sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini aksi taktirde çok ciddi bir hastalığa yakalanabileceğinizi işaret eder. Rüyada laboratuar görmek sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini aksi taktirde çok ciddi bir hastalığa yakalanabileceğinizi işaret eder. Sağlığınıza dikkat etmezseniz çok ciddi bir hastalığa yakalanabilirsiniz. Rüyada laboratuarda çalistiginizi görmek bilgili ve olgun bir kimse oldugunuza isarettir.Sağlığınıza dikkat etmezseniz, çok ciddi bir hastalığa yakalanabilirsiniz

Laboratuar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. laboratuarda bebek ürettiler

laboratuarda bebek ürettiler

Kanadalı araştırmacılar, laboratuvarda olgunlaştırdıkları bir yumurtayı önce dondurdular, ardından çözdüler ve suni dölleme yaptıktan sonra bebeğin doğumuna kadarki tüm evrelerini laboratuvarda gerçekleştirmeyi başardılar. Bu şekilde anne karnında döllenmeden ve gelişmeden bir bebek dünyaya getirilmiş oldu. Bugüne kadar bu sürece tabi tutulan yumurtaların, çözüldükten sonra döllenme ve doğum...
  2. Erkeklere uygulanan laboratuar testleri

Erkeklere uygulanan laboratuar testleri

laboratuar testleri Semen Analizi Sperm örneği vermek için bir cinsel ilişki veya boşalmadan sonra en az 3 gün, en fazla 5 gün sonra (cinsel perhiz) merkezimize başvurmanız istenir. Tetkik için sperm verme saatleri hafta içi her gün ve cumartesi günleri 09:00-16:00 arasındadır. Tetkik sonucunuz size ertesi gün verilecektir. Semen analizi 3-8 hafta ara ile en az 2 kez istenebilmektedir. Daha...
  3. Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu alma

Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu alma

Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu alma Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu iptal Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numaraları Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi doktorları Ankara Denge Tıp Laboratuarı...
  4. Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuarı nerede lütfen yardım

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuarı nerede lütfen yardım

Hanımlar benim acil olarak Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuarına gitmem lazım ama malesef ki ben Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuarı nerede bilmiyorum aranızda Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuarı nerede olduğunu bieln varsa lütfen yazsın
  5. Tüp bebek tedavisi öncesi  uygulanan laboratuar testleri nelerdir?

Tüp bebek tedavisi öncesi uygulanan laboratuar testleri nelerdir?

FSH, LH, E2,TSH, PRL ile ihtiyaç duyulur ise DHEAS, Total-Testosteron hormon testlerinin uygulanması tüp bebek tedavisinde başarıyı arttırıcı önemli bir rol oynar. Özellikle bazal (adetin 2. ya da 3. günü) FSH seviyesinin normalden olarak kabul edilen rakamdan fazla (12 ve üzerinde), E2 seviyelerinin 80 pg/ml üzerinde olması “düşük yumurtalık rezervi” ni sorunun tespit edilmesini sağlar....

Sayfayı Paylaş