gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lacoste 2011 Sonbahar&Kış koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

lacoste 2011 Markası Lacoste olanları 2010/2011 sezonunda oldukça şık ve sıradışı bir koleksiyon bekliyor.Farklı şapka tasarımlarından kıyafetlere kadar yine her zamanki kalitesi çizgisinden ödün vermeyen Lacoste yepyeni koleksiyon modellerinden sizler için seçtiklerimi paylaşıyorum [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    lacoste çok harika bi marka yaa....
    ama bu modeller biraz uçuk...

emeğinize sağlık adminim :kiss:

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    lacoste da pahalı yahu beğensem alırım belki ama benzerleri var gerek yok :D

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    aa çok hoş modeller gerçekten çok beğendim :)teşekkürler adminim.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sondaki siyah mukememl ::D

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    güzell olmuşş bende şule gibi düşünüyorum biraz ucuk bunlarr yahuu...bir dee pahalıı...
    paylaşım için tşklerr...

Lacoste 2011 Sonbahar&Kış koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sonbahar-kış koleksiyonuyla Lacoste

Sonbahar-kış koleksiyonuyla Lacoste

Ünlü markalardan biri olan Lacoste, birbirinden şık ve güzel modelleriye karşımıza çıkıyor. Oldukça renkli ve farklı tasarımlarıyla, Lacoste sonbahar-kış koleksiyonuyla dikkat çekeceğe benziyor arkadaşlar.
  2. lacoste sonbahar koleksiyonu.....

lacoste sonbahar koleksiyonu.....

Lacoste 2010 Sonbahar,2011 Kış Koleksiyonu....meleklerim bana cok farklı geldiii bakalım sizler ne diyeceksiniz..... New York Moda Haftası’nda Lacoste, 2011′de nelerin moda olacağının ipuçlarını verdi. Doğanın en güzel renkleri yine Lacoste ile bedenlerimizde yaşamaya devam ediyor. Markanın yaratıcı direktörü Christophe Lemaire, Sonbahar/Kış 2010 koleksiyonunda ikonik spor giyimin...
  3. lacoste sonbahar/ kış 2011 koleksiyonu

lacoste sonbahar/ kış 2011 koleksiyonu

meleklerim ben bayıldımm...umarım sizlerde beğenirsiniz... Doğanın en güzel renkleri yine Lacoste ile bedenlerimizde yaşamaya devam ediyor. Markanın yaratıcı direktörü Christophe Lemaire, Sonbahar/Kış 2011 koleksiyonunda ikonik spor giyimin sınırlarını hayal gücünün ötesine taşıyor.
  4. İpekyol 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

İpekyol 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

ipekyol sonbahar kış modası modelleri koleksiyonu hakkında herşey burada. Kendi kulvarında hızlı ve emin adımlarla ilerleyen İpekyol, 2011 Sonbahar Kış koleksiyonuna oldukça iyi hazırlanmış. Birçok rakibini kıskandıracak kadar özel ve özenli bir çalışmanın ortaya çıkardığı bu harika koleksiyonda neler mi var? Kısa kollu hırkalardan tutun da pullu ceketlere ve hatta harika deri çantalara kadar...
  5. Lacoste 2011 2012 Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu

Lacoste 2011 2012 Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu

2012 Kış Çocuk Koleksiyonları Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu Lacoste 2012 Kış Çocuk Şimdiki çocuklar çok şanslı! Artık her markanın koleksiyonlarının yanında çocuk koleksiyonları da yer alıyor. Hatta bebek koleksiyonları bile. Özellikle Zara, Koton gibi markalardaki çocuk ve bebek koleksiyonları harika. Sırada Lacoste‘un 2011 2012 sonbahar kış çocuk koleksiyonu var.

Sayfayı Paylaş