gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; lacoste 2013 koleksiyonu hakkında bilgi vermektedir. Lacoste 2013 yılında yine kendi çizgisinde mükemmel tasarımlarla ilerliyor. 2013 modasında dikkat çeken desenli kumaşlar Lacoste ayrıcalığıyla tasarlanınca daha bir göz alıcı olmuşlar. Tek bir ana rengin üzerinde genelde puantiye ve çizgi desenlerini kullanan Lacoste biz kadınların dilinden anlıyor. Güzelliğinize güzellik katacak olan Lacoste 2013 koleksiyonundan siz meleklerimiz için seçtiklerimize bakmak ister misiniz?

Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 ilkbahar/yaz Lacoste koleksiyonu

2010 ilkbahar/yaz Lacoste koleksiyonu

lacoste çocuk 2010 ilkbahar yaz Lacoste yepyeni modellerini tanıttığı defileden sizlere bazı görüntüleri ve yeni sezon modellerini paylaşmak istiyoruz.Bakalım Lacoste yeni sezonda bizlere nasıl modeller hazırlamış=)
  2. Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013

Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013

2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 İlkbahar Yaz Kıyafetleri Merhaba miller ben 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu modellerini görmek istiyorum malum bir kaç aya yaz alışverişimizi yapacağız ve ben modelleri şimdiden bilmek istiyorum.
  3. H&M İlkbahar Yaz 2013 Koleksiyonu

H&M İlkbahar Yaz 2013 Koleksiyonu

Bu sayfa; H&M İlkbahar Yaz 2013 Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü giyim markası H&M 2013 ilkbahar yaz sezonu için tropikal iklimden ilham alan bir koleksiyonla tüketisiyle buluşuyor. Ananas ve üzüm figürlerinin bol bol kullandığı bu içaçıcı koleksiyonda saçak, püskül ve kabartma detaylarına rastlıyoruz. Yıllardır yaz aylarının kurtarıcısı espadril...

Sayfayı Paylaş