gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Lacoste Touch Of Pink Parfüm Kullanan var mı

Konu, 'Parfüm' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar.Geçenlerde bir bayan bu parfümü kullandığını söyledi hemen ismini aldık oldukça hoş ve hafif kokuyordu.Almayı düşünüyorum ama kokusu hemen geçiyor mu bilmiyorum.Birçok kalıcı sanarak aldığım parfümlerin etkisi hemen geçiyor o yüzden sormadan almak istemedim.Bu parfümü kullanan kişiler var mı? [​IMG]

2. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    ben kullanıyorum canım kokusu gerçekten kalıcı ben yıllardır kullandığım için artık kokusunu hissetmıyorum ama eşim ve arkadaşlarım ben gelmeden kokumun geldiğiini ve gittkten sonrada o ortamda kaldığını söylüyolar..8 yıldır vazgeçemediğim koku... banada parfümümün markasını soran yolda yürürken bile çok olmuştur..

3. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bende geçenlerde tanımadığım birinden sormuştum markasını :) dediğiniz gibi gelmeden koku gelmişti çok beğendim sorunca markasını yazıp vermişti :) ama genede sormakta fayda var diye düşündüm :) fiyatlarıda çok uygunmuş öyle söylemişti
    teşekkürler cevap için :)

geweze bunu beğendi.
Lacoste Touch Of Pink Parfüm Kullanan var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cyclo_progynova kullanan var mı?

cyclo_progynova kullanan var mı?

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım...
  2. Airfryer Kullanan Var Mı?

Airfryer Kullanan Var Mı?

philips airfryer kullananlar philips airfryer kullanan yorum Kızlar philips sıfır yağla patates kızartan fritöz yapmış dün bi mağazada gördüm de pek inanamadım var mı böyle bir şey gerçekten? Kullanan var mı ?
  3. lacoste classic parfüm kullanan varmı

lacoste classic parfüm kullanan varmı

parfüm kokularına ve markalarına oldukça meraklı bir bayanım bir süredir yeni bir parfüm arayışı içindeyim geçen biryerde lacoste classic parfümün çok güzel koktuğunu söylediler hem kalıcı hemde hafif bir koku istiyorum aranızda bu parfümü kullanan varsa bana nasıl koktuğunu söyleyebilirmi kullandığınız parfümden memnunmusunuz
  4. Marincap Kullanan Var Mı??

Marincap Kullanan Var Mı??

Merhaba, 8 haftalık hamileyim. Doktorum destek olarak marincap'ı önerdi. Daha önce kullanan, fayda ve zararları hakkında bilgi verebilecek olan var mı???
  5. progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı? bel agrısı yapıyor mu cvp yazın lutfen

Sayfayı Paylaş