gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lades

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Alınacak ya da verilecek küçük bir paradır.Rüyada birisiyle lades yaptigini gören kimse, bir arkadasi tarafindan aldatilmaya ve kolay kolay hazmedemiyecegi bir üzüntü île karsilasacagma isarettir. Lades kemigi île ladeslesngini gören insanin is hayatinda hatalar yapacagina isarettir

Lades konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lades KemİĞİnİn Sirri

Lades KemİĞİnİn Sirri

ladesi nasıl kazanırım lades kemiği nerede bulunur lades nasıl yapılır LADES KEMİĞİNİN SIRRI Bizim, oyun olarak bildiğimiz ladesin kökeni Etrüsk kahinlerine dayanıyor. Bu kahinler, geleceği öğrenmek için tavukları kullanırlarmış. Etrüsk kahinleri bir daire çizip içine tavuk yemi serpiştirerek öğreniyorlarmış geleceği. Çünkü tavuğun yemi yerken, gagasıyla çizdiği harfler, gelecekten haber...
  2. Lades kemiği

Lades kemiği

Rüyasında lades kemiği ile ladese tutuşan, son günlerde iş hayatında büyük bir hata içine düşmüş demektir. Rüyada lades kemiği ile ladese tutuşan, son zamanlarda iş yaşamında büyük bir hata yapmış demektir. Rüyada lades kemigi ile lades tutustugunu görmek, is hayatinda büyük bir hata islemekte oldugunuza ve uyanik olmaniz gerektigine delalet eder
  3. Selami Şahin - Lades Gibi Aklımdasın

Selami Şahin - Lades Gibi Aklımdasın

lades gibi aklımdasın selami şahin lades gibi aklımdasın selami şahin video Dua gibi dilimdesin Nefes gibi içimdesin Şenle öyle doluyum ki İnan her an benimlesin Sensiz huzur bulmuyorum Hayattan zevk almıyorum Seni yazıp çiziyorum Şiirimde şarkımdasın Lades gibi aklımdasın Canımdasın kanımdasın Seni öyle seviyorum Sende bunun farkındasın Söz - Müzik: Selami Şahin Aranjör: Murat...
  4. Neslihan-Lades Şarkı Sözü

Neslihan-Lades Şarkı Sözü

neslihan lades şarkı sözü lades ile ilgili sözler sözleri Yarın yarın diye diye Gönlüm onu bile bile Başka yol yok Bile bile lades deme Yarın gelir diye diye Gönlüm onu bile bile Başka yol yok Bile bile lades deme Ömrümü verdim yoluna Değecek korkuma Gönlümü verdim toprağa Açacak kokla Yarın yarın diye diye Kalbim onu bile bile Başka yar yok Bile bile lades deme Yarın gelir diye diye...

Sayfayı Paylaş