gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

L'adore By Markaport Doğa Rutkay Selection Trendyol'dan..

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ladore by markaport doğa rutkay

Sevgili melekler, yazın ruhuna uygun, muhteşem renkler ve tasarımlarla dolu harika bir koleksiyonla daha karşınızdayız. L'adore by Markaport, günlük giyebileceğiniz elbiselerden tutun da, bir davete ya da akşam yemeğe giderken tarzınızı ortaya koyabileceğiniz, son derece sade ancak canlı ve göz yormayan renklere sahip bu harika koleksiyonun tanıtımını Doğa Rutkay ile yapmış. Koleksiyon uygun fiyatlarla Trendyol’da sizlerle buluşuyor. :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hahahahahahahahaha ***** adminim kalpler bu kadar mı karşılıklı olur, ben de aynı resme takıldım, bakltım kaldım ne kötü görünmüş hiç mi dikkat etmemişler acaba diye düşündüm hahaha

Dikkatine hayranım, kesinlikle aynı fikirdeyim hahaha

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Huyumuz kurusun Titişimhahaha Adminliğin getirisi mi bu ne dir bilmiyorum ama dikkatin bu kadarıda bazen fazla kaçıyor ama be hahaha

L'adore By Markaport Doğa Rutkay Selection Trendyol'dan.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğa rutkay isim karışıklığına açıklık getirdi.

Doğa rutkay isim karışıklığına açıklık getirdi.

KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ PROGRAMINA KONUK OLAN DOĞA RUTKAY SON OLARAK BABASI RUTKAY AZİZ'İN İSİM KARŞIKLILIĞINA AÇIKLIK GETİRDİ.. Doğa Rutkay:'Babamın asıl adı Aziz Rutkay. Ama bu isim ünlü olduktan sonra değişti. Sebebi de şudur; babam Almanya'da kalırken herkez ona 'Herr Rutkay' diyordu. Babamın da kulağı öyle alışmış ve ünlü olunca da ismiyle soyisminin yerini değiştirmiş. Hatta...
  2. Doğa Rutkay " Şahan ile ortak iş yapmam "

Doğa Rutkay " Şahan ile ortak iş yapmam "

ŞAHAN'LA ORTAK İŞ İSTEMİYOR! KANALTÜRK EKRANLARINDA YÜKSEL AYTUĞ İLE BİRLİKTE 'MEDYATİK' PROGRAMINI YAPAN DOĞA RUTKAY, SEVGİLİSİ ŞAHAN GÖKBAKAR İLE ORTAK İŞ YAPMAYI İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ. Bir süre önce aynı kanalda 'Herşeyi Söylemek Mümkün' programını yapan Doğa Rutkay, şimdilerde partneri Sabah Gazetesi TV Eleştirmeni Yüksel Aytuğ ile yaptığı 'Medyatik' programıyla dikkat çekiyor. Şahan...
  3. Doğa Rutkay servet dağıtıyor

Doğa Rutkay servet dağıtıyor

doğa rutkay doğa rutkay, servet, çalışanları, haberleri, Tiyatrocu ve oyuncu olan güzel Doğa Rutkay, her ay yanında çalışan elemanlarına servet dağıtıyormuş Melek'lerim. Bu haberi görünce çok şaşırdım, eminim ki, sizde benim gibi şaşıracaksınız :D:D Buyrun buyrun şaşırın Melek'ler:A:A Doğa Rutkay tam dört kişiyi istihdam ediyor... Güzel oyuncu hayatını kolaylaştıran yardımcılarına...
  4. Envy By Markaport 2012 Elbise Modelleri....

Envy By Markaport 2012 Elbise Modelleri....

Envy By Markaport Elbise Modelleri Envy By Markaport 2012 Elbiseleri Her sezon modanın nabzını tutan kadın giyim markası Envy, yeni koleksiyonuyla günlük hayatınıza yeni bir tarz, yaz akşamlarınıza bambaşka şıklık kazandıracak. Parlak kumaşları, canlı renkleri cesurca kullanırken yalın tarzını da korumayı başaran Envy elbiseleri , rahat ve vücuda oturan kalıplarıyla bu yaz kadınların...
  5. Doğa Rutkay Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Doğa Rutkay Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bu konu; Doğa Rutkay Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü tiyatro sanatçısı Rutkay Aziz 'in kendi gibi tiyatrocu olan kızı Doğa Rutkay hayatı hakkında ki bilgilerle bu sayfamızda sizlerleyiz.. 30 Ekim 1978 İstanbul doğumludur. Tiyatro sanatçısı Rutkay Aziz'in kızıdır. Özel tiyatrolarda "27 numara", "Terk", Averaj Takımı gibi...

Sayfayı Paylaş