gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lady Gaga evsizlere servet dağıtıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

lady gaga serveti lady gaga yoksullara servet dağıtarak bağış yapacakmış arkadaşlar

Her yaptığı olay olan Lady Gaga, çok güzel ve hayırlı bir işle gündeme geldi bu seferde Melek'ler.

Amerikalı pop şarkıcısı Lady Gaga, New York'taki evsiz gençlere 1 milyon dolar (2.5 milyon TL) bağış yapacağını açıkladı

New York’ta 1988’den beri faaliyet gösteren Robin Hood vakfı için 9 Mayıs’ta özel bir hayır konseri düzenleyecek olan ünlü popçu, konser gelirini bu kuruma bağışlayacağını facebook sayfasından duyurdu.

Hangi hayır kurumuna yardım edeceği konusunda hayranlarına bir internet anketiyle danışan Lady Gaga, en fazla oyu Robin Hood vakfı aldığı için bu kurumu tercih ettiğini söyledi.

Lady Gaga, “New York benim doğup büyüdüğüm şehir, burada yaşayan zor durumdaki çocuklara yatırım yapmak New York’un geleceğine yatırım yapmak olacak” dedi.

Lady Gaga evsizlere servet dağıtıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lady Gaga Anne Oluyor!

Lady Gaga Anne Oluyor!

Elton John ve uzatmalı sevgilisi David Furnish'in İngiltere başta olmak üzere tüm dünyada olay yaratan evlatlık bebeklerinin vaftiz anne seçimi de büyük gürültü koparacak. Prodüktör David Furnish geçenlerde verdiği bir r öportajda, Lady Gaga'nın iki aylık oğulları için son derece önemli bir konumda olduğunu söylemesinin ardından, peki vaftiz anne olarak Gaga'yı mı seçeceksiniz sorusuna, 'Bunu...
  2. Doğa Rutkay servet dağıtıyor

Doğa Rutkay servet dağıtıyor

doğa rutkay doğa rutkay, servet, çalışanları, haberleri, Tiyatrocu ve oyuncu olan güzel Doğa Rutkay, her ay yanında çalışan elemanlarına servet dağıtıyormuş Melek'lerim. Bu haberi görünce çok şaşırdım, eminim ki, sizde benim gibi şaşıracaksınız :D:D Buyrun buyrun şaşırın Melek'ler:A:A Doğa Rutkay tam dört kişiyi istihdam ediyor... Güzel oyuncu hayatını kolaylaştıran yardımcılarına...
  3. İkoncan Ödüllü Lady Gaga

İkoncan Ödüllü Lady Gaga

lady gaga kıyafetleri, yaşı, kimdir, klipleri, şarkıları burada arkadaşlar. Lady Gaga 2011 CFDA moda ödüllerinde yılın moda ikonu olarak ödül almış.. Oldukça sıra dışı kıyafetler giyen Lady Gaga'nın bir moda ikonu olduğu konusunda sizler ne düşünüyorsunuz merak ediyorum.. Moda ikonu demek sadece herkesten farklı olup,çılgın bir tarza sahip olmak mı demek acaba?
  4. Lady Gaga makyajı

Lady Gaga makyajı

lady gaga makyajı, nasıl yapılır, yapımı, yapılışı, resimleri burada arkadaşlar Çılgın vce sıradışı tarzı ile dikkatleri üzerine toplayan Lady Gaga, katıldığı bir ödül töreninde ki göz makyajı ile tüm bakışları yine üzerinde toplamıştı. Karikatürü andıran çılgın makyajı, elbette ki sonra trend halini aldı Melek'lerim.:) Ve yine elbette ki bizde Lady Gaga'nın o çılgın makyajını bu yazımızda...
  5. Lady Gaga Türkiye'ye Geliyor!

Lady Gaga Türkiye'ye Geliyor!

lady gaga, lady gaga türkiye konseri, lady gaga konserleri 2014 Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga dünya turnesi kapsamında Türkiye'ye geliyor. “Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball” turnesi kapsamında turnaya çıkacak olan şarkıcı, 16 Eylül'de ilk kez Türk hayranlarıyla buluşacak. Dünya genelinde 27 milyon album ve 125 milyon single satışına sahip olan sanatçı, Üç dünya...

Sayfayı Paylaş