gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Lady Gaga Yine Yaptı Yapacağını....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Lady Gaga Haberi Lady Gaga Konserinde Esrar İçti

Olaylı haberlerini paylaştığımız Lady Gaga deyim yerindeyse yine yaptı yapacağınız meleklerim...Etli elbise ,yazın ortasında koskocaman kürk giymenin ardından şimdide konserinde esar içti....Bakalım haberimizin detaylarına....

Lady Gaga konserde esrar içti

Lady Gaga, sıradışı hareketlerine bir yenisini daha ekledi.

Lady Gaga, Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da verdiği konserde, sahnede esrar içti. Sahnede oturduğu yerde, izleyicilere 'eğleniyor musunuz' diye soran Lady Gaga'ya izleyiciler çığlıklar atarak yanıt verdi.

İZLEYENLERDEN SİGARA İSTEDİ

Sahnede sigara içmek istediğini söyleyen Lady Gaga, bir paketten sigaralar çıkarıp tek tek kokladıktan sonra, 'hayır, hayır' diyerek sigaraların istediği gibi kokmadığını dile getirdi. Ardından kendisine uzatılan başka bir paketi alan Lady Gaga, 'Gerçek değil mi, beni kandırmayın' diyerek paketi açtı. 'Gerçek olduğundan emin olmak istiyorum' diyerek paketi açan ve içinden çıkan esrarlı sigarayı koklayan Lady Gaga, 'evet, işte bu gerçek' dedikten sonra, sahnede esrar içmeye başladı.

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    çatlak kadın herşey dünya için diye düşünüyor nasılsa salakların dikkatini çekmek kolay maksat çok konuşulmak ve bunu başarıyor bu catlak kadın

CeMoŞ ve LaViNYaM bunu beğendi.
  3. bal_arısı

bal_arısı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    böyleleri de meşhur oluyor yaa gençlere kötü örnek olanlar ön plana çıkıyor... hey allahım yaaa

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bu kadın şeytana tapıyorr esrar içmesi normaldir gençleride kendi gibi yapmak istiyorr

5. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Aynen kötü örnek oluyolar

Lady Gaga Yine Yaptı Yapacağını.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaramaz oğlum yine yaptı yapacağını

yaramaz oğlum yine yaptı yapacağını

arkadaşlar çok fena benim oğlum yaa dün senin kafana vurucam dedi dedi bende dur yapma falan derken bir vurdu aslında pek tırnağı yoktu ama alnımı cizdi çok kötü oldum bir görseniz uzun bir derin çizik var kan topladı gören ne oldu diyor bende kedi tırmaladı diyorum ne kedisi diyorlar bu yaramaz kedim diyorum :piha:
  2. Lady Gaga Anne Oluyor!

Lady Gaga Anne Oluyor!

Elton John ve uzatmalı sevgilisi David Furnish'in İngiltere başta olmak üzere tüm dünyada olay yaratan evlatlık bebeklerinin vaftiz anne seçimi de büyük gürültü koparacak. Prodüktör David Furnish geçenlerde verdiği bir r öportajda, Lady Gaga'nın iki aylık oğulları için son derece önemli bir konumda olduğunu söylemesinin ardından, peki vaftiz anne olarak Gaga'yı mı seçeceksiniz sorusuna, 'Bunu...
  3. Lady Gaga makyajı

Lady Gaga makyajı

lady gaga makyajı, nasıl yapılır, yapımı, yapılışı, resimleri burada arkadaşlar Çılgın vce sıradışı tarzı ile dikkatleri üzerine toplayan Lady Gaga, katıldığı bir ödül töreninde ki göz makyajı ile tüm bakışları yine üzerinde toplamıştı. Karikatürü andıran çılgın makyajı, elbette ki sonra trend halini aldı Melek'lerim.:) Ve yine elbette ki bizde Lady Gaga'nın o çılgın makyajını bu yazımızda...
  4. Lady Gaga Pembe Kürküyle Yine Şaşırttı ...

Lady Gaga Pembe Kürküyle Yine Şaşırttı ...

Lady Gaga Haberi Lady Gaga Pembe Kürkü Lady Gaga her zaman olduğu gibi yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı...Bir zaman giydiği et elbisesiyle hem dikkat çeken hemde tepki toplayan Lady Gaga Bu sıcaklarda giydiği pembe kürküyle hem şaşırttı hem de görenleri terletti :D:D... Lady Gaga'dan Pembe Kürk ABD'li şarkıcı Lady Gaga bu kez yaz sıcağında giydiği kürküyle hayranlarını...
  5. Lady Gaga Türkiye'ye Geliyor!

Lady Gaga Türkiye'ye Geliyor!

lady gaga, lady gaga türkiye konseri, lady gaga konserleri 2014 Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga dünya turnesi kapsamında Türkiye'ye geliyor. “Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball” turnesi kapsamında turnaya çıkacak olan şarkıcı, 16 Eylül'de ilk kez Türk hayranlarıyla buluşacak. Dünya genelinde 27 milyon album ve 125 milyon single satışına sahip olan sanatçı, Üç dünya...

Sayfayı Paylaş