gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Lady Gaga'nın tasarımcısından yeni tasarımlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Layd Gaga'nın etten kostümü baya ses getirmişti ,kimi kınayan kimi beğenenler olmuştu.Ve işte yine aynı tasarımcıdan buna benzer tasarımlar.Ekmek,et,muz,lahana vs...kullanılarak yapılmış olan tasarımlar yine ses getireceğe benziyor. [​IMG]

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Değişik tasarımlar şaştım kaldım millet oturmuyo walla habire üretiyo :D Emeğine sağlık güzel paylaşım ..

3. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    İnanmıyorum asla böyle bir şey düşünemezdim, bilemiyorum olumlu eleştiremiycem doğru gibi gelmedi bana ..

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    :zonked: çok ilginç.

5. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    tabikide doğru birşey değil canım ekmek ve diğer nimetleri orana burana geçirmenin nesi doğru olabilirki:sinirli:

6. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0

çok haklısın canım.bunlar çok bulmuş nerelerine takacaklarını bilememiş

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bunları giyip nasıl oturcaklar üstüne çarpılırlar alimallah.

8. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    şunu normal kumaştan yapsa olmuyomu

9. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    oturduklarını düşenemiyorum bilee ayyyy çarpılırlar vallaa çarpılırlar

10. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Dünyanın bir çok ülkesinde açlık çeken insanlar var.. Bir lokma ekmek onlar için en büyük mutluluk.. Gelmiş bu adam da dikkat çekmek için saçma sapan işler yapmış yazıktır günahtır..

Lady Gaga'nın tasarımcısından yeni tasarımlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lady Gaga'nın sırrı

Lady Gaga'nın sırrı

lady gaga lady gaga ve eşi Yaptığıyla, ettiğiyle herşeyiyle olay olan Lady Gaga, sıradışı olmasını neye borçluymuş, buyrun öğrenelim Melek'lerim:) Lady Gaga People Magazine dergisine güzellik rejiminin sırlarını anlattı. Yıldız cilt güzelliğini annesinin önerilerine borçlu olduğunu kaydetti. Küçük yaştan beri yüzünü hafif kokulu beyaz sabunla yıkayan Gaga her gece yatmadan önce yaptığı son...
  2. Lady Gaga'nın klibi Katolikleri kızdırdı

Lady Gaga'nın klibi Katolikleri kızdırdı

lady gaga judas klibinin anlamı judas klibi anlamı klibinin lady gaga, kilbi, şarkılarıi, judas şarkısı, yeni klibi, judas klibi, katolikler, haberleri, yeni şarkıları, yeni klipleri, judas şarkısının klibi, judas klip Olay kadın Lady Gaga, yine yaptığı yapacağını ve "Judas" adlı şarkısına çektiği klip ile Katolikleri kızdırdı Melek'lerim. Lady Gaga Katolikleri kızdırdı Lady...
  3. Lady Gaga'nın yere düştüğü an!

Lady Gaga'nın yere düştüğü an!

lady gaga nın düşmesi lady gaga piyanodan düşüşü nın düşüşü gaganın piyanodan leydi lady gaga, düştü, yere düştü, görüntüleri, videosu, resimleri, düştüğü an, konseri, konserinde düştü, dansı Olay kadın Lady Gaga bu sefer de yere düşerek olay oldu Melek'lerim:) Daha önce bir piyanonun üstüne düşen Lady Gaga bu seferde yere attığı ceketinin üstüne bastı ve yere kapandı :) Eee o ceketin yerde...
  4. Lady Gaga'nın duygusal anları

Lady Gaga'nın duygusal anları

lady gaga, belgeseli, ağladı, neden ağladı acaba diye merak eden herkes, burada merakınız giderilecek. Olay kadın Lady Gaga'yı hiç böyle görmediniz Melek'ler. İşte Lady Gaga'nın duygusal anları! Lady Gaga belgesel çekimlerinde gözyaşlarına boğuldu HBO tarafından çekilen Lady Gaga belgeselinde yer alan görüntüle, popun kraliçesinin kırılgan tarafını ortaya çıkardı. New York...
  5. İşte Lady Gaga'nın Gerçek Saçları!

İşte Lady Gaga'nın Gerçek Saçları!

lady gaga, lady gaga saçları, lady gaga perukları Sevgili melekler, dünyaca tanınan çılgın şarkıcı Lady Gaga yine yapacağını yaptı ve her konserinde, her davette taktığı rengarenk peruklarından birini konser sırasında aniden çıkardı ve gerçek saçlarını hayranlarına gösterdi. Londra'da iTunes Festivali'ne katılan Lady Gaga, sahnede şarkı söylerken birden kafasındaki peruğu çıkardı....

Sayfayı Paylaş