gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

laf sokan nickler:)

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

laf sokan nickler laf sokan nickler 2009 erkeklere sözler çarpıcı sözler ~ ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~
    ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!)

•ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ..•

ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм...

ѕση вι кєѕ уιηє σηα gι∂ι¢єм ѕση вι кєz ∂υ∂αğıηı öρü¢єм нαуαтıм νυя кαℓвιм....

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм...!
    ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк. ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє. αşк мı ؟ єη güzєℓιηє. ιçмєк мι ؟ αѕℓα. кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя..!

๓єтαllicα вι gяυq αуภเ zα๓αn∂α вi тαяzdıя!...

нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη...

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_∂єğєя_к α∂α∂ ιя...

gι∂є¢єgιη уєяℓєяєєє αℓ вєηι∂є göтüя ѕєηѕιz нαуαт вєηιм ιçιη вιя öмüя..

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...

gυη gє¢єя нєя ѕєу вıтєя αмα ѕєη вıтмєѕѕıη...

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Şehre lacivert gibi yapıştı yağmur!!

Dertlerimle başBaşayım.

KİM SEVDİ SENİ BNİM KDR istememem selamını artık yanlızım...

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım...

Ne İstediğimi ßulamadım Hala ßi Yanım Çek ßi Yanım Kal Der...

ßıktım Herşeyden SEnin Yüzünden Kahretsin....

4 duvar arası bana mesken.....

Yalnızım ßak Anladım Sevgiye Aç Sevgiye Muthaç.

SAna BENden bir söz kim sevdi seni bnm kdr...

Aşk mı dedin bna? SAÇMALADIN!.

Şimdi qit istemiyorum qelme Sakın.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

harika nicklikler var burda menn

laf sokan nickler:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en hızlı laf sokan adamı ile muhabirin arasında geçen konuşma

dünyanın en hızlı laf sokan adamı ile muhabirin arasında geçen konuşma

laf sokan nickler erkeklere laf sokan nickler emo duvar yazıları acayip m:muhabir ls:laf sokan adam m:bi röportaj albilirmiyiz ls:alabilirsin parasını versene m:asıl mesleğiniz veterinerlikmiş sanırım ls:evet canım noldu hastalığınmı var muayne edeyimmi m:gerçekten çok mhızlı hızlısınız ama espiriler sooğuk ls:üşüdüysen arkana kalın bişeyler vereyim m:eeevett muhteşem peki bu işten iii para...
  2. Laf

Laf

Rüyada laf duymak ve laflamak, beklediginiz bazi seylerin hakikatten çok uzak olduguna, ümitlerinizin bosuna olduguna delalet eder
  3. Vücudu Şekle Sokan Egzersizler

Vücudu Şekle Sokan Egzersizler

kolları güçlendirmek için kolları güçlendirmek eritme hareketleri güçlendirme vücudu Ama önce kollarını! Uzun zamandır yaptığın diyetlerden sonuç alamıyorsan, egzersizlere ağırlık verme zamanı geldi demektir. Özellikle vücudun en zor şekle giren kollarına daha fazla zaman ayırmalısın. 1. Çömel ve zıpla! a)Vücudunun ağırlığını tam olarak kollarına ver. b)Öne doğru zıplayarak ilerle. c) Ayağa...
  4. Obama'yı zora sokan Türk

Obama'yı zora sokan Türk

Amerika'da bir Türk Obama'nın havasını bozdu. En yakın dostunu bakan olarak atayacaktı ki bir Türk işleri bozdu. Washington Belediyesi'nde 'Güvenlik Yöneticisi' olarak çalışan Yusuf Acar adlı Türk, yolsuzluk iddiasıyla tutuklanınca Obama'nın, ülkedeki ilk bilişim bakanını ataması askıya alındı Amerika'da bir Türkün yolsuzluk yaptığı iddiasıyla gözaltına alınması Washington'ı...
  5. Laf Sokan Şekil Koyan Sözler

Laf Sokan Şekil Koyan Sözler

Hepimiz arada ruh halimize göre mutlaka sosyal paylaşım ağların da olduğu kadar whatsaap durum mesajların da birilerine laf koyduğumuz oluyordur. Daha öhce msn üzerinden paylaşılan bu tür sözler artık skype de çok rağbet görüyor. Sözler için bu yazım da laf sokan şekil koyan sözlerden oluşan mesajları paylaşıyorum. Gecelerin Adamıyım Yavaş Yavaş Akarım Aleme, Gündüzleri ise havadan bakarım...

Sayfayı Paylaş