gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lahana suyu içebilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Benim 9 Aylık bebeğim var 84 kilodayım lahana suyu içebilirmiyim zararı varmı cevaplarsanız çok mutlu olurum

Lahana suyu içebilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lahana

Lahana

Kaba yaratılışlı, taş kalpli bir kimseye, hoş olmayan şeylere, Elinde lahana yaprakları görmek, elde ettiği şeye yumuşak bir yöntemle nail olacağına delalet eder.Rüyada lahana hayatınızda birçok sıkıntı yaşayacaksınız demektir. Eğer lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacak; evliyseniz, eşiniz size ihanet edecek ve sizi çok üzecek demektir. Rüyada lahana hayatınızda birçok sıkıntı...
  2. lahana

lahana

(Kopfkohl / Chou / Cabbage / Brassica oleracea / Chou commun) Sari veya beyaz çiçekli, yillik, iki yillik ve çok yillik, çogu Akdeniz çevresi memleketlerinde yetisen ve yetistirilen bir kis sebzesi. Mutedil-serin, sisli, yagisli, rutubetli iklimleri sever. Fazla sicak ve kuraklik, lahananin göbek baglamasini güçlestirir, yapraklari sertlestirir. Killi, derin, serin ve kuvvetli toprak ister....
  3. Lahana

Lahana

(Kopfkohl / Chou / Cabbage / Brassica oleracea / Chou commun) Sari veya beyaz çiçekli, yillik, iki yillik ve çok yillik, çogu Akdeniz çevresi memleketlerinde yetisen ve yetistirilen bir kis sebzesi. Mutedil-serin, sisli, yagisli, rutubetli iklimleri sever. Fazla sicak ve kuraklik, lahananin göbek baglamasini güçlestirir, yapraklari sertlestirir. Killi, derin, serin ve kuvvetli toprak ister....
  4. lahana diyeti Lahana  Diyeti

lahana diyeti Lahana Diyeti

Lahana Diyeti Kadınlar arasında lahana çorbası olarak anılan bu sebze çorbalı diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor!!!!! Kimi diyetisyenler vücudun bu kadar kısa sürede kilo vermesine karşı çıksa da henüz hiçbir diyetisyen böylesine kısa sürede kilo verdiren bu diyetten kadınları...
  5. Emzirme döneminde lahana suyu icmek?

Emzirme döneminde lahana suyu icmek?

emzirirken lahana suyu içmek emzirirken lahana suyu selam herkese,ben 3 ay önce dogum yaptim ,doguma 86 kiloyla girdim suan 71 kiloyum ,biran önce kilolarimdan kurtulmak istiyorum siki bir diyet uygulamiyorum ama lahana suyunu günde 2 bardak ve normal beslenerek kilo verildini duydum ,acaba emzirirken bir zarari olurmu?

Sayfayı Paylaş