gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lahana yağı ile zayıflayın

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Lahana yağı ile zayıflayın

paylasim icin tesekurler canim

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

denemek lazim :D:D

4. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel bir paylaşım teşekkürler ediyorum

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

şuan pek ihtiyacım yok ama günün birinde lazım olabilir yada tavsiye edebilirim aklımda bulunsun:)

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ihtiyacımm varrrrr bi ara ege üniverstesinin çıkardığı yosun hapını denedim sonuç alamadım eşim şimdi böyle ilaçlara inanmıyor ve içmeme izin vermiyor gizliden yapmam lkazım bişiler emeğine sağlık

7. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

acilen benimden ihtiyacım vaaaarrrrr valla napcam bu kiloları bilemiyorum paylaşım için sağol canım

Lahana yağı ile zayıflayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Funda yaprağı ile zayıflayın

Funda yaprağı ile zayıflayın

şifalı bitkiler funda yaprağı funda yapraginin resmi yaprağı resmi yaprağının yapragi Funda yaprağı ile fazla kilolara son verebilirsinz önemli olan bu bitkiyi doğru ve bilinçli bir şekilde kullanmanız Bitkisel yöntemlerle kilo vermeyi düşünenler için bu yöntemle ilgili şimdi gerekli bilgilere geçiyorum Funda yaprağı, iyi bir böbrek çalıştırıcıdır ve idrar söktürür. Piyasada satılan pek çok...
  2. ÜZÜM diyeti ile zayıflayın

ÜZÜM diyeti ile zayıflayın

Her diyeti deneyen meleklerim biliyorum yoruldunuz ve bıktınız artık ama çareler tükenmiyor:)Hergün bir yeni diyet ekleniyor.Buyrun şimdiki diyette üzüm diyeti.Daha önce denedinizmi bilmiyorum ama denemeye değer:):) ÜZÜM DİYETİ İLE 3 GÜNDE 3 KİLO VERİN Üzüm diyeti, mevsim değişimlerinde vücudun tüm ihtiyacını karşılayacak kadar dengeli ve pratik bir diyet. Toksinlerden arınıp bol enerji...
  3. Su Jimnastiği İle Zayıflayın

Su Jimnastiği İle Zayıflayın

su jimnastiği hareketleri video aqua gym istanbul su jimnastiği Kızlar suyla oynarak kilo verin...Ünlü model Tülin Şahin'den su ile form tutmanın tüyoları :tik: Tam 6 ıslak egzersiz... Sizi mutlu, vücudunuzu fit yapmak için... Yapmanız gereken tek şey, mayonuzu giyip kendinizi suya bırakmak. Sorunlu bölgeleri sıkılaştıran en etkili aqua-gym önerileri bir bilenden, Tülin Şahin’den geliyor....
  4. Hula Hoop ile zayıflayın

Hula Hoop ile zayıflayın

belde halka çevirme hula hoop zayıflama cemberi hulahop çevirmenin faydaları hulo hoop Çocukluğumuzun oyuncağı Hula Hoop şimdilerde bayanların en gözde kilo verme aracı kızlar...Eğer çoçuğunuzun bir Hula Hoop'u varsa onunla birlikte çevirerek sizde hem eğlenip hemde kilo verebilirsiniz :tik: Hula Hooping yani çember çevirme önceleri çocukların okulda eğlence amaçlı yaptıkları bir...
  5. Lahana Yağı ve Faydaları

Lahana Yağı ve Faydaları

lahana yağı kullananlar lahana yağının faydaları, bitkisel yağ, doğal ilaçlar, faydalı bilgiler, kilo vermek için tüm bilgiler burada LAHANA YAĞI VE FAYDALARI Kilo alınmasının nedeni vücutta gereğinden fazla yağ birikiminin olmasıdır. Lahana yağı sürüldüğü bölgede burada bulunan yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı olmaktadır. Böylelikle o bölge zayıflamaya başlar. Lahana Yağı daha çok...

Sayfayı Paylaş