gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lahavle vela kuvvete illa billah demek

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir kimse rüyada bu kelimeyi çok söyledigini görse, rüya sahibinin bu kelimeyi söylemesini tcabettirecek seyle korkutulmamasina isarettir. Bazen de, bu kelimeyi söylemek kedere isarettir

Lahavle vela kuvvete illa billah demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lahavle çekmek

Lahavle çekmek

Üzüntü ve kederi beraberinde getirecek bir gelişmeye delalet eder
  2. Hülya Avşar - Vallahi Billahi

Hülya Avşar - Vallahi Billahi

Ne geçti elime delice sevdimde Gülmeye başladım sana yol verdimde Bıkmışım nazından sazından cazından Şimdi çok rahatım özgürüm en azından Sen bana neler neler etmiştin Sen beni kul köle bilmiştin Vallahi billahi bir daha aşık olmam Vallahi billahi böyle aşka inanmam Dur deme boşuna bakmam göz yaşına Bu sayfa kapandı küs artık şansına Bıkmıştım nazından sazından cazından Şimdi çok rahatım...
  3. Leman Sam - İlla

Leman Sam - İlla

Gözlerinin içine girdim başka alemler gözledim Ben bunlarla övünmedim beklemedim illa Beklemedim illa beklemedim sevdim Gölgelemedim bağını bahçesini Günü güneşi örtmedim Yapılanlar söylenmezki her zaman Sömürmedim illa sömürmedim illa Sömürmedim sevdim Yapılanlar söylenmezki her zaman Sömürmedim illa sömürmedim illa Sömürmedim sevdim İlla illa illa illa İlla illa illa illa illa...
  4. İlla namaz, illa namaz...

İlla namaz, illa namaz...

Namazda olsun, namaz haricinde olsun, gönlün her teli tıpkı bam teli gibi ses vermeli. Bilhassa da namazda böyle olmalı. Sazların bir tane bam teli var, fakat gönlün her teli bam teli gibi olmalı. Öyle namaz kılmalı ki, herkesin namazı bir diğerine misal olsun ve secde, doyulmaz bir neşveye, duâlar, insana bıkkınlık vermeyen gıdaya; rükû ayrı bir edaya; kıraat da, dane dane canlı...
  5. Selülit Tedavisinde Vela Smooth Yöntemi

Selülit Tedavisinde Vela Smooth Yöntemi

velasmooth selülit tedavisi, vela smooth yöntemi, tavsiyeler, nasıl uygulanır, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Selülitle tedavi yöntemlerinden biri de vela smooth yöntemidir.Bu yöntem etkisi ispatlanmış bir yöntemdir. Dünyadaki tüm kadınların hayali olan pürüzsüz ve güzel bir vücut Vela Smooth sayesinde selülit görüntüsünün azaltılması hatta...

Sayfayı Paylaş