gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lahmacun harcı tarifi

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

lahmacun harcı nasıl hazırlanır lahmacun içi nasıl hazırlanır lahmacın nasıl yapılır

Türk Mutfakları'nın vazgeçilmez tatlarındandır lahmacun. Yemekli misafirler için pratikliği ve tadından ötürü oldukça ideal bir lezzettir. Biz de bu yazımızda lezzetli lahmacun harcı tarifi sunuyor ve lahmacun içi nasıl hazırlanır diyenler için, lahmacun tarifi sunuyoruz Melek'ler.

Lahmacun içi tarifi

½ kg domates
    1 Orta boy soğan
    250 gr kıyma
    1 Demet maydanoz
    5 Diş sarımsak
    5 Adet sivri biber (tohumları temizlenmiş)
    Karabiber

Bir karıştırma kabına domatesi, soğanı, çiğ kıymayı, maydanozu, sivribiberi, sarmısağı, tuz ve karabiberi iyice karıştırın.

Lahmacun harcı tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lahmacun

lahmacun

pizza tavasında lahmacun Malzemeler: un ( bu isteginize göre bagli) ben 3 su bardagi un kullandim 1 paket yas maya 3 yemek kasigi yogurt gerektigi kadar sicak su tuz Harci icin: Kiyma ( buda isteginize göre bagli) ben 250gr kullandim 2 bas sogan maydanoz 1 sivri yesil biber 1,5 yemek kasigi domates salcasi yarim yemek kasigi biber salcasi siviyag tuz Hazirlanisi: Bir kabin icine Unu, yas...
  2. Lahmacun

Lahmacun

Rüyada lahmacun yemek, nefsinize çok düskün oldugunuz için zaman zaman mide hastaligina yakalandiginiza. yiyecek ve içeceginize biraz daha dikkat ederek sagliginin korumaniz gerektigine isarettir.
  3. Lahmacun Dediğin

Lahmacun Dediğin

pizza tarifi lahmacun tarifi lahmacun Ne zamandır canım lahmacun istiyordu.Gözüme kestirdiğim bi kaç tarif vardı becerebilirsem yapayım diye düşünüyodum.Ama lahmacun taş fırında güzel olur o lezzeti veremem dedim. Geçen pazar da pideciye gidip yaptırayım dedim pideci kapalıydı :D Eşime de söyledim o akşam şansına küs lahmacun yaptırcaktım ama pideci kapalıydı benim yemeklerime kaldın...
  4. Ev Yapımı Lahmacun İçi Tarifi

Ev Yapımı Lahmacun İçi Tarifi

evde lahmacun içi nasıl hazırlanır evde lahmacun içi hazırlama lahmacun içi lahmacun içi hazırlama ile ilgili bilgiler burada melekler. Çocuklar başta olmak üzere hazır yemek içinde en çok tercih ettiğimiz lahmacun olur melekler :) Genelde dışarda yenen lahmacunu aslında evde de yapabiliriz. Ev yapımı lahmacun hem kendi elimizden çıktığı hem de hijyenik olduğu için daha çok tercih edilebilecek...
  5. Diyarbakır Usulü Lahmacun Harcı Tarifi

Diyarbakır Usulü Lahmacun Harcı Tarifi

lahmacun harcı nasıl yapılır lahmacun harç tarifi Merhaba melekler ,lahmacun severler.Bu gün yoğun bir koşuşturmanın ortasında canım lahmacun çekti.Dışardan sipariş vermeyi sevmediğimden (hazır lahmacunlarda aşırı kuyruk yağı olduğundan) kendi harcımı kendim hazırlıyayım dedim.Mis gibi bir lahmacun harcı hazırladım.Ellerime sağlık vallahi çok leziz olmuştu:D:D Lahmacun harcımın tarifi...

Sayfayı Paylaş