gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lahmacun içi nasıl hazırlanır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar, lahmacun içi nasıl hazırlanır ? Bana kendi tarifinizi en ince ayrıntısına kadar verebilir misiniz. Öyle sağdan soldan bilgi istemiorum. sizin tarifiniz nasıl onu söyleyin bana tek tek :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

lahmacun içi nasıl hazırlanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Börek İçi Nasıl Hazırlanır

Börek İçi Nasıl Hazırlanır

ıspanaklı börek içi nasıl hazırlanır börek içi kıymalı nasıl hazırlanır peynirli hazırlama patatesli Kızlar hepiniz biliyorsunuzdur börek içi nasıl hazırlanır ama mutfak işinde acemi olanlara yardımcı olmak adına birkez de ben anlatmak istiyorum... Börek içi nasıl hazırlanır :tik: Peynirli İç: 250 gram peynir.( Tuzsuz taze peynir ise hafifçe tuzlanır. Şayet tuzlu teneke peyniri veya...
  2. Fırında tavuk için tavuk nasıl hazırlanır?

Fırında tavuk için tavuk nasıl hazırlanır?

Fırında tavuk için tavuk nasıl hazırlanır? Mutfakta henüz acemi bir ev kadınıyım ve sizden yardım bekliyorum acaba Fırında tavuk için tavuk nasıl hazırlanır?
  3. Patlıcanlı Lahmacun Nasıl Yapılır ?

Patlıcanlı Lahmacun Nasıl Yapılır ?

Bu konu; patlıcanlı lahmacun nasıl yapılır hakkına bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yemekten büyük keyif aldığımız lahmacunun içine patlıcan da girerse ne olur ? Bence gayet te güzel olur. Ha, ben lahmacuna yabancı madde istemem de diyebilirsiniz ama yeni lezzetlere de açık olmak lazım diyoruz ve patlıcanı sevenler için patlıcanlı lahmacun tarifini sizlerle paylaşıyoruz.. 1 adet...
  4. Cilt Temizliği İçin Badem Sütü Nasıl Hazırlanır, İşte Tarifi!

Cilt Temizliği İçin Badem Sütü Nasıl Hazırlanır, İşte Tarifi!

cilt temizliği, cilt temizliği için badem sütü, badem sütü nasıl hazırlanır Sevgili melekler, ışıl ışıl ve sağlıklı bir cilt için ilk şart temizliktir. Ancak temiz bir cilt uygulanan bakımlara olumlu yanıt verir ve canlanır, nefes alır. Bunun için de cilt temizliğini aksatmadan uygulamaya devam etmeliyiz. Cildimizi mümkün olduğunca doğal yollarla temiz tutmalıyız. Mesela evde...
  5. Masala Çayı Nasıl Hazırlanır?

Masala Çayı Nasıl Hazırlanır?

masala çayı nedir,masala çayı neye iyi gelir,masala çayının faydaları,masala çayının yararları,masala çayı hakkında bilgiler Masala çayı aslında “Hint çayı” anlamına gelmektedir ve bir çay veya bitki türü değil, çeşitli baharatların, çayların ve sütün kullanıldığı Hindistan’a özgü bir çay tarifidir. Diğer adları “chai” ve “Masala Chai”dir. Kısaca “Hint usulü çay” diyebiliriz. Hindistan’da...

Sayfayı Paylaş