gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lahmacun

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada lahmacun yemek, nefsinize çok düskün oldugunuz için zaman zaman mide hastaligina yakalandiginiza. yiyecek ve içeceginize biraz daha dikkat ederek sagliginin korumaniz gerektigine isarettir.

Lahmacun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lahmacun

lahmacun

pizza tavasında lahmacun Malzemeler: un ( bu isteginize göre bagli) ben 3 su bardagi un kullandim 1 paket yas maya 3 yemek kasigi yogurt gerektigi kadar sicak su tuz Harci icin: Kiyma ( buda isteginize göre bagli) ben 250gr kullandim 2 bas sogan maydanoz 1 sivri yesil biber 1,5 yemek kasigi domates salcasi yarim yemek kasigi biber salcasi siviyag tuz Hazirlanisi: Bir kabin icine Unu, yas...
  2. lahmacun böregi

lahmacun böregi

MALZEMELER Yarım paket kuru maya 1 su bardağı ılık su 1 su bardağı ılık süt Az miktar tuz ve karabiber 3 yumurta 2,5 bardak kadar un Harcı için Yarım kilo kıyma 2 adet orta boy soğan 3 adet yeşil biber 2 adet domates 2 yemek kaşığı margarin HAZIRLANIŞI Maya bir bardak ılık su ile yumuşatılır. Un, ılık süt, tuz, maya hepsi bir arada yoğurulur. Hamur 2 saat kadar dinlendirilir. Dinlenen hamur...
  3. Ekmek Lahmacunu

Ekmek Lahmacunu

Malzemeler 8 dilim bayak ekmek veya tost ekmegi Portakal büyüklügünde bir top orta yagli kiyma 1 adet orta boy domates 1 adet sivri biber 1 cay kasigi tuz, karabiber Yapilis Tarifi Kiyma, tavla zari seklinde dogradiginiz domates ve ince ince kiydiginiz sivri biberi bir kapta karistirin. Tuz ve karabiberi ekleyip yogurun. Bu kiymali harci bayat ekmeklerin üzerine kalin bir tabaka halinde...
  4. kolay lahmacun

kolay lahmacun

kolay lahmacun evde kolay lahmacun Malzemeler : 4 adet yufka 7-8 tane sivri biber 2 adet domates 500 gr kıyma 2 baş soğan Yeteri kadar tuz, karabirer Yarım su bardağı sıvı yağ 1 adet yumurta 1 su bardağı yoğurt Hazırlanışı: Soğanı yemeklik doğrayın. Kıyma, 2 yemek kaşağı yağ ve salça ile kavurun. Tuz ve karabiber iiave edin. Kalan yağ, yoğurt ve yumurtayı karaştırın.Yufkanın birini yayıp bu...
  5. Lahmacun Dediğin

Lahmacun Dediğin

pizza tarifi lahmacun tarifi lahmacun Ne zamandır canım lahmacun istiyordu.Gözüme kestirdiğim bi kaç tarif vardı becerebilirsem yapayım diye düşünüyodum.Ama lahmacun taş fırında güzel olur o lezzeti veremem dedim. Geçen pazar da pideciye gidip yaptırayım dedim pideci kapalıydı :D Eşime de söyledim o akşam şansına küs lahmacun yaptırcaktım ama pideci kapalıydı benim yemeklerime kaldın...

Sayfayı Paylaş