gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Lakin ne fayda,yürek buz kestikten sonra

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

. (Zamanın acımasızlığı ve telafisizliği üzerimizde dönüyor şimdi..)
    Yatışmayı bekleyen öfkelerimizdi bizi uzak kılan,
    Elimizde, zamana bırakılmış umutlarımız vardı,emanet ettiğimiz hayallerimiz en çokta../..Bize geri vereceğinin meçhullüğünde,mahmur bir eda takınarak kabullenmiştik bunu..!

..Şimdilerde çok saçma geliyor../..Aşk zamana bırakılmamalıydı..!

Gecikmelere itecekti bizi arsızca,gecikecektik birbirimize farkında olmadan,biliyorum… Açtığı boşlukta, telaşlı çırpınışlar içerisinde bulacaktık kendimizi..Kurtulmak hiç kolay olmayacaktı belki de..Ya da kurtulmak istemeyecektik kim bilir? Savrulmak yakışacaktı belki bize,yok oluşların ortasında bulacaktık kendimizi çoğu kez..Zamana bırakılan kimliklerimiz tanınmayacak hâle gelecekti,öyle ki birbirimizi bile tanıyamayacaktık belki de..!

Böyle olmasını istememiştim oysa ki,istemedik değil mi? ..

(Üzerime dökmüş olduğun acıları,çıkarmaya çalıştığım bir geceydi yine..)

Yokluğunu açıklayacak tek bir kelime yok,inanmak istemediğimden olsa gerek susmaya sığındım şu ara..Ne istediğini bilmeyen bir ruh hâli, yorgun bir beden, telaşlı bekleyişlerin eksik olmadığı bir ben var baştan aşağıya anla işte../..Kendimi tanıyamayacağım hallere düşmeme ramak kaldı sanki..Üstümden taşan yalnızlığım, gittikçe ağırlaştı,daha da çekilmez kıldı kendisini..!

Silik görünüşlere bürünme zamanıydı şimdi,tırnak içindeki mutluluk pozlarında buldum kendimi.!

Zamana bıraktığımız her şey,bir kaçışın kuytusuna sığınmaktan ibaretti...Zamana hükmedebilen bir sevginiz varsa,şanslıydınız...

(Ve ben konduramıyorum..)
    Şanssızlığımızı..!
    ...
    Bizi, zamana bıraktık..
    Zaman bizi olmadık yerlere..
    (Dönemiyoruz)

Bir ürperti kopuyor içimde,en soğuk haliyle yüzüme çarpıyor yalnızlık..
    Üşür gibi oluyorum önce,
    Çıplak acılarım sızlıyor sonrasında..
    Yanaklarımın iki yanından süzülen ılık gözyaşları biran olsun ısıtıyor yüzümü../..Lakin ne fayda,yürek buz kestikten sonra..!

alıntıdır

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Lakin ne fayda,yürek buz kestikten sonra
    duygu yüklü yazın için saol canım yüreğine emeğine sağlık

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Buz tutan yürek ısınırmı arkadaşım?

teşekkürler bu duygusal ve güzel paylaşım için..

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

haklısın vıjdan ısınmaz....teşekkürler arkadaşlar

Lakin ne fayda,yürek buz kestikten sonra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lağım

Lağım

Borç ve üzüntüye, insanın içinden geçirdiği kötü düşüncelere, Lağıma düşmek ve oradan çıkmak hatalı bir işten dönmeye delalet eder.Büyük para, zenginliktir.Bir kimsenin kendisini lagim içinde çirpinir görmesi, is hayatinda iflasa dogru koçtuguna ve durumunu düzeltmeye çalismasi gerektigine delalet eder. Bu rüyayi gören kadin ise, bir bataga sürüklenmek üzere bulunduguna ve dost ve...
  2. Sinan Özen - Ne Fayda

Sinan Özen - Ne Fayda

Bir gün olsun gülmedim dünyada Sevdim ama sevilmedim ne fayda Yüregime ateş düştü ayrıldık Yandım ama diyemedim Ne fayda ne fayda ne fayda Felek tutmuş yakamı bırakmıyor yakamı Tabiblerde saramıyor yaramı Benı benden derde koyan sulamı Silah çektim vuramadım ne fayda Ne fayda ne fayda ne fayda El kaldırdım vuramadım ne fayda Benı benden derde koyan sulamı Silah çektim vuramadım ne fayda Ne...
  3. Kurban Kestikten Sonra Nasıl Namaz Kılmak Gerekiyor ?

Kurban Kestikten Sonra Nasıl Namaz Kılmak Gerekiyor ?

Kurban Kestikten Sonra Kılınan Namaz Kurban Keserken Kılınan Namaz Varmı Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, bildiğiniz gibi yaklaşmakta olan Kurban Bayramı münasebetiyle sizlere elimizden geldiğince kurban bayramı ve kurban kesmeyle ilgili çeşitli bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bir önce ki konumuzda yer verdiğimiz kurban keserken getirilen tekbir ile ilgili bilgilerin...

Sayfayı Paylaş