gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Lal Düşmek Yakışır Ortasına Ayrılığın

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Nasılsa gideceksin
    Ve göçeceksin ellerime değmeden
    Yitikliğim tescillensin adımlarında bırak
    [​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 687x500 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

Sus ne olur
    Ve uyumayalım bu gece
    Ömür eksilten soruları da bırak artık

Lal düşmek yakışır ortasına ayrılığın
    Dilimde kanıyorken metruk her hece

Gizlimiz saklımız kalmadı
    Hem
    Sevişmek de gelmiyor içimden
    Açabilirsin artık perdeleri
    Köpüğünü kaçırmazsın bilirim
    Üstelik şeker falan da istemem

Sade içilsin bu vedanın kahvesi

alinti

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    harikasın cnm çok teşekkürler yüreğine sağlık

3. @y_ışığı

@y_ışığı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Sizinde okuyan gözlerinize saglik:)

Lal Düşmek Yakışır Ortasına Ayrılığın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lal

Lal

Lal taşı işlerdeki büyük başarıdır. Evlilik ve kısmeti de belirtir.Cabir'ül Magribi'ye göre; rüyasinda taninmis bir kisinin kendisine bir lal tasi verdigini gören, o kisinin akrabasindan güzel iyi bir kadin ile evlenir. Eger tasi veren taninmis biri degilse alacagi kadin da taninmis bir aileden degildir. Rüyada bir kadinin kendisine bir lal tasi hediye edildigini görmesi, sansinin açildigina....
  2. Ortanca

Ortanca

İyi niyetli, kimseye ilişmeyen, hoş, duygulu, beğenilen,nazik, zeki kadın veya erkektir. Rüyada bahçesinde ortanca çiçekleri bulundugunu görmek, büyük bir haberle karsilasip sevinecegine delalet eder. Bir rivayete göre, ortanca görmek, yakin bir yere yolculuk yapacagina da isarettir.
  3. Düşmek

Düşmek

Yüksek bir yerden harabeye, ıssız bir ortama düşmek iyi bir halden kötü bir hale geçmeye, Yeşillik, sulak ve güzel bir yere düşmek sıkıntılı bir halden iyi bir hale geçmeye, Düşmek, zengin için onun cimriliğine, Dam, balkon yahut çatı gibi yerlerden düşmmek - bir yeri incinir yahut kırılırsa- kendine, dostuna yahut malına gelecek zarara; yönetim tarafından hoşlanmadığı bir durumla karşı...
  4. Panik - Lal Lal La

Panik - Lal Lal La

hep o vardı düşlerimde karşımdaydı o gece dokundu gözleri gözlerime sevişmek bir başka seninle birlikte el ele dolaşırken hava güzel zannederken beni bitirdi telefonda yok olup gitti biranda geri döndü aylar sonra başladım şarkı yazmaya lal la lal lal la la la lal la
  5. Lal Kadın

Lal Kadın

Güzel sitemizin güzel meleklerine güzel bir yazıyı takdim ediyorum.Yazarı:Hadiye Kaptan olan bu şiir tadındaki yazıyı çok beğendim ve sizinle paylaşmak istedim.Yüreğine sağlık hadiye kaptan... Lâl Kadın Genel adı kadın Tek kişilik sureti çağrılır Sâkine Işığına vurulmuş kilit Kör bakışlarında hep tek yön Çöl toprağı gibi çıplak Yeşeremeyen kişi Görünmez bağlarla ilmek ilmek...

Sayfayı Paylaş