gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lalanga Tatlısı Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lalanga Tatlısı Tarifi Resimli - Kızlar sizden biliyorsanız tabi Lalanga Tatlısı Tarifini istiyorum bilenler tarifi verirse ben ve benim gibi bilmeyenlerde o muhteşem lezzeti keşfedebilir:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lalanga Tatlısı Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güllaç tatlısı tarifi resimli

güllaç tatlısı tarifi resimli

Pratik ve kolay bir şekilde Güllaç için tarif MALZEMELER 1 paket güllaç 1 litre süt 400 gr. toz şeker 1 kahve fincanı gül suyu 200 gr. dövülmüş ceviz Yeteri kadar vişne reçeli tanesi HAZIRLANIŞI Toz şekerini süte katarak, birlikte 5 dakika kadar kaynatıp, tencereyi ateşten alın. Süt ılınınca güllacın yapraklarını süte batırıp yumuşattıktan sonra içlerine birer tatlı kaşığı ceviz koyarak...
  2. Resimli Lalanga Tatlısı hazırlanışı

Resimli Lalanga Tatlısı hazırlanışı

Lalanga Tatlısı nasıl yapılır Lalanga Tatlısı hazırlanışı Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda sizlere yepyeni bir tatlı tarifi sunuyoruz. Tatlımızın adı; Lalanga Tatlısı yapılışı ise aşağıda yer alıyor Melek'ler:) Lalanga Tatlısı malzemeleri: *3 yumurta * 1 çorba kaşığı yoğurt * 1 çay kaşığı kabartma tozu * 1 su bardağı ılık su * Tuz * Un * Kızartmak için sıvı yağ Lalanga Tatlısı...
  3. Muska Tatlısı Tarifi Resimli

Muska Tatlısı Tarifi Resimli

Muska Tatlısı Tarifi Resimli - Selam arkadaşlar sizden Muska Tatlısı Tarifini yazmanızı rica ediyorum.
  4. Rumeli Tatlısı Tarifi Resimli

Rumeli Tatlısı Tarifi Resimli

Rumeli Tatlısı Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Rumeli Tatlısı Tarifini istiyorum şimdiden sağolun.
  5. Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız şayet, benim gibi tatlı sevenler bu yaz rahat tatlılar yer :)

Sayfayı Paylaş