gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lale Bitkisi Nasıl Bakılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar ben terasımda lale yetiştirmek istiyorum acaba lale Bitkisi Nasıl Bakılır? bu konuda bilgisi olan var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lale Bitkisi Nasıl Bakılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deriye nasıl bakılır...

Deriye nasıl bakılır...

özcan ata Deriye nasıl bakılır... Antika eşyalar hayatımıza girerken ister istemez bir bilgi birikimini, öğrenme dürtüsünü de beraberinde getirir. Belki de bu nedenle antika tutkunlarının, bu işe gönül verdikten sonra hayat çizgisi hep değişir. Bretz'in sahibi Özcan Ata, antika mobilyalar arasında deri döşemeli mobilyaların çok özel bir yere sahip olduğunu söylüyor....
  2. Ters Lale Bitkisi (Ağlayan Gelin)

Ters Lale Bitkisi (Ağlayan Gelin)

hakkari gelinleri lalenin kısımları hakkarinin ters lalesinin resimleri ve tanımı ters lale bakımı TERS LALE Ters lale en yoğun olarak Hakkari ve Şemdinli bölgesinde yetiştiği için halk arasında Şemdinli lalesi ve Hakkari lalesi olarak ta tanınır. Soğan, yumru ve rizom gibi toprak altı organlara sahip olan geofit bitkileri diğer birçok kullanımları yanında erken ilkbaharda ve...
  3. Periler tarotuna nasıl bakılır

Periler tarotuna nasıl bakılır

peri tarotu nasıl bakılır peri falı tarot nasıl bakılır video melek kartlarına melek tarotu Deste tarotu, Celtic tarot, Aşıklar tarotu derken işte dünya çapında canlanan bir eski tarot yöntemi daha... Bu Tarot çeşidini size daha önce anlatmıştım... hatırlamak isterseniz.. hemen link ekliyorum.. http://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/153322-fairy-peri-tarot-destesi.html Bu...
  4. Lale bitkisi hakkında bilgi

Lale bitkisi hakkında bilgi

Lale bakımı Lale Bitkisinin Bakımı Zerafeti ve güzelliğiyle baktıkça bakılası geliyor insanın lale bitkilerine. Biz de bu yazımızda zerafetin temsil eden lale bitkisi bakımı hakkında bilgi sunuyoruz Melek'ler. Lale çiçeği yılda bir defa, mart veya nisanda çiçek açar. Soğanlı bitkilerden olup zambakgiller ailesindendir. Çoğaltılması tohum ile değil yavru soğanları ile olur. Tohum ile...
  5. Hangi Çiçek Nasıl Bakılır

Hangi Çiçek Nasıl Bakılır

Hangi Çiçek Nasıl Bakılır lütfen çiçek bakımı hakkında bilgisi olan varsa bu sorumu cevaplasın:S

Sayfayı Paylaş