gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Lale Devri Dizisinde Giyilen Kıyafetler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

lale devri kıyafetleri lale devri elbiseleri dizilerde giyilen kıyafetler dizilerde giyilen elbiseler Fox ekranlarında yayınlanan Lale Devri dizisi son günlerin beğenilen dizileri arasında...Zengin bir ailenin hayatını konu alan dizide giyilenlerde haliyle oldukça şık...Şimdi size Lale Devri dizisinde ünlü oyuncuların giydikleri kıyafetlerden bir kaçı kızlar...

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D gerçek adını bilmiyorum ama dizideki adıyla yeşimm hiç giymese daha iyi olurmuş zaten üzerinde giysi varmı yokmu beli değil :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben bu diziyi ilk bölümlerde izledim, çok fazla entrikalı olmasından ötürü beni sinir ettiği için protesto ettim ve izlememe kararı aldım ki, o günden belli de izlemem :D:D Zira dizi konusunu her nek adar beğenmiyor olsamda, gerek dekorasyonlar, gerek ise kıyafetler ve takılar hep ilgimi çekmiş ve beğenimi kazanmıştır:)

Tşkler ortim :)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bunlardaaa çokk güzelll

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    gnlük yaşam için çok abartlı kyaftleri var. bunlar hep bölemi dolşyo diyesm var yani:D ama ynede şık tabi. paylşm için teşekkürler cnm

Lale Devri Dizisinde Giyilen Kıyafetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

osmanlı devleti lale devri osmanlı devletinde lale devri devleti osmanlıda OSMANLI DEVLETİ Osmanlı Devleti,Devlet Yapısı,Padişahları Lale Devri LALE DEVRİ Türkiye târihinde Pasarofça Antlaşması ile Sultan Üçüncü Ahmed Han'ın tahttan indirilmesi (1730) arasındaki dönem. Lâle Devri, Osmanlı Sultanı Üçüncü Ahmed Han (1703-1730) ve Vezir-i âzam Nevşehirli Damad İbrahim Paşa zamanında...
  2. lale devri dizisi faciası

lale devri dizisi faciası

benim en çok sinir olduğum.lale devri dizisi çınarın karısı öldükten sonra baldızıyla beraber olması sonrada annesini bulduğu toprakla ilişki yaşaması ve bu ilişkilerinden 2 çocuğu olması saçma.zincirleme trafik kazası gi birşey.:küstüm:
  3. Lale devri dizisinde 17 kasımda çalan gökselin şarkısı

Lale devri dizisinde 17 kasımda çalan gökselin şarkısı

Lale devri dizisini yakip etmeklteyim ve 17 kasımda dizide çalan Göksel parçasının sözlerini arıyorum. Sanırım şarkının adı Yalnız Kuş. Sözleri sizde bulunur mu?
  4. Lale Devri Dizisine Yeni Transfer!

Lale Devri Dizisine Yeni Transfer!

lale devri, lale devri dizisi, lale devri dizisi oyuncuları Sevgili melekler, Fox Tv'de yayınlanan Lale Devri dizisi yeni sezonda kadrosunu genişletmiş bir şekilde ekranlarda olacak. 4.sezonuna girecek olan Lale Devri dizisi kadrosuna Adını Feriha Koydum ve son olarak geçtiğimiz sezon FOX'ta ekranlara gelen Merhaba Hayat dizisinde rol alan Barış Kılıç dahil oldu. Baş rollerinde Tolgahan...
  5. Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık!

Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık!

lale devri, gül onat, lale devri gül onat Sevgili melekler, Lale Devri dizisinin ana karakterlerinden Çınar'ın annesi rolünde oynayan başarılı oyuncu Gül Onat diziden ayrıldığını açıkladı. Oyuncu, ayrılık kararını Facebook sayfasına yazdığı mesajla duyurdu: “Sevgili dostlar, ben bu yıl ‘Lale Devri’ne devam etmeme kararı aldım. Bu benim seçimimdir. Benden öğrenin istedim. Geçirdiğimiz üç...

Sayfayı Paylaş