gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık!

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lale devri, gül onat, lale devri gül onat
    Sevgili melekler, Lale Devri dizisinin ana karakterlerinden Çınar'ın annesi rolünde oynayan başarılı oyuncu Gül Onat diziden ayrıldığını açıkladı. Oyuncu, ayrılık kararını Facebook sayfasına yazdığı mesajla duyurdu: “Sevgili dostlar, ben bu yıl ‘Lale Devri’ne devam etmeme kararı aldım. Bu benim seçimimdir. Benden öğrenin istedim. Geçirdiğimiz üç yıllık serüvende beni hiç yalnız bırakmadınız. Hepinize gönül dolusu teşekkürler.”

gul-onat.jpg

Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lale Devri Dizisinde Giyilen Kıyafetler

Lale Devri Dizisinde Giyilen Kıyafetler

lale devri kıyafetleri lale devri elbiseleri dizilerde giyilen kıyafetler dizilerde giyilen elbiseler Fox ekranlarında yayınlanan Lale Devri dizisi son günlerin beğenilen dizileri arasında...Zengin bir ailenin hayatını konu alan dizide giyilenlerde haliyle oldukça şık...Şimdi size Lale Devri dizisinde ünlü oyuncuların giydikleri kıyafetlerden bir kaçı kızlar......
  2. Lale devri dizisinde 17 kasımda çalan gökselin şarkısı

Lale devri dizisinde 17 kasımda çalan gökselin şarkısı

Lale devri dizisini yakip etmeklteyim ve 17 kasımda dizide çalan Göksel parçasının sözlerini arıyorum. Sanırım şarkının adı Yalnız Kuş. Sözleri sizde bulunur mu?
  3. Yalan Dünya Dizisinde Şok Bir Ayrılık Kararı!

Yalan Dünya Dizisinde Şok Bir Ayrılık Kararı!

yalan dünya yalan dünya ayrılık yalan dünya oyuncu kadrosu Sevgili melekleri, ekranların en beğenilen komedi dizilerinden Yalan Dünya'da şok ayrılık! Söylenenlere göre dizinin yeni sezon bölümlerinde Açılay karakterine hayat veren Nihal Yalçın yer almayacak. Nihal Yalçın'ın canlandırdığı Açılay karakteri sezon finalinde yeni bir film projesi için Kapadokya'ya gitmeye karar verdi ve...
  4. Lale Devri Dizisine Yeni Transfer!

Lale Devri Dizisine Yeni Transfer!

lale devri, lale devri dizisi, lale devri dizisi oyuncuları Sevgili melekler, Fox Tv'de yayınlanan Lale Devri dizisi yeni sezonda kadrosunu genişletmiş bir şekilde ekranlarda olacak. 4.sezonuna girecek olan Lale Devri dizisi kadrosuna Adını Feriha Koydum ve son olarak geçtiğimiz sezon FOX'ta ekranlara gelen Merhaba Hayat dizisinde rol alan Barış Kılıç dahil oldu. Baş rollerinde Tolgahan...
  5. Racon dizisinde şok ayrılık

Racon dizisinde şok ayrılık

racon dizisinden kim ayrıldı,racon dizi kadrosundan ayrılan ünlü kim,hangi karakter racon dizisinden ayrıldı,racon dizisinden ayrılan oyuncu kim Ünlü polisiye roman yazarı Ahmet Ümit'in hikayesini yazdığı, yapımcılığını TMC Film Erol Avcı'nın, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği 'Racon Ailem İçin' dizisi, Şubat ayında atv ekranlarında başlayacak. Racon dizisinin senaristleri...

Sayfayı Paylaş