gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Lale Devri Dizisine Yeni Transfer!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lale devri, lale devri dizisi, lale devri dizisi oyuncuları
    Sevgili melekler, Fox Tv'de yayınlanan Lale Devri dizisi yeni sezonda kadrosunu genişletmiş bir şekilde ekranlarda olacak. 4.sezonuna girecek olan Lale Devri dizisi kadrosuna Adını Feriha Koydum ve son olarak geçtiğimiz sezon FOX'ta ekranlara gelen Merhaba Hayat dizisinde rol alan Barış Kılıç dahil oldu. Baş rollerinde Tolgahan Sayışman, Selen Soyder, Hatice Aslan, Gül Onat ve Kenan Bal'ın yer aldığı Lale Devri, sürprizlerle dolu yeni sezonuyla Eylül'de FOX'ta!..

baris-kilic.jpg

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    aman allahım bu dizi bu sezondamı devam ediyor :mad::eek:

Lale Devri Dizisine Yeni Transfer! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

osmanlı devleti lale devri osmanlı devletinde lale devri devleti osmanlıda OSMANLI DEVLETİ Osmanlı Devleti,Devlet Yapısı,Padişahları Lale Devri LALE DEVRİ Türkiye târihinde Pasarofça Antlaşması ile Sultan Üçüncü Ahmed Han'ın tahttan indirilmesi (1730) arasındaki dönem. Lâle Devri, Osmanlı Sultanı Üçüncü Ahmed Han (1703-1730) ve Vezir-i âzam Nevşehirli Damad İbrahim Paşa zamanında...
  2. Lale Devri Dizisinde Giyilen Kıyafetler

Lale Devri Dizisinde Giyilen Kıyafetler

lale devri kıyafetleri lale devri elbiseleri dizilerde giyilen kıyafetler dizilerde giyilen elbiseler Fox ekranlarında yayınlanan Lale Devri dizisi son günlerin beğenilen dizileri arasında...Zengin bir ailenin hayatını konu alan dizide giyilenlerde haliyle oldukça şık...Şimdi size Lale Devri dizisinde ünlü oyuncuların giydikleri kıyafetlerden bir kaçı kızlar......
  3. Lale devri dizisinde 17 kasımda çalan gökselin şarkısı

Lale devri dizisinde 17 kasımda çalan gökselin şarkısı

Lale devri dizisini yakip etmeklteyim ve 17 kasımda dizide çalan Göksel parçasının sözlerini arıyorum. Sanırım şarkının adı Yalnız Kuş. Sözleri sizde bulunur mu?
  4. Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık!

Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık!

lale devri, gül onat, lale devri gül onat Sevgili melekler, Lale Devri dizisinin ana karakterlerinden Çınar'ın annesi rolünde oynayan başarılı oyuncu Gül Onat diziden ayrıldığını açıkladı. Oyuncu, ayrılık kararını Facebook sayfasına yazdığı mesajla duyurdu: “Sevgili dostlar, ben bu yıl ‘Lale Devri’ne devam etmeme kararı aldım. Bu benim seçimimdir. Benden öğrenin istedim. Geçirdiğimiz üç...
  5. Arka Sokaklar Dizisine Yeni Bir Transfer Daha!

Arka Sokaklar Dizisine Yeni Bir Transfer Daha!

arka sokaklar, arka sokaklar dizisi, arka sokaklar oyuncuları Sevgili melekler, ekranların uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar dizisine yeni bir isim katılıyor. 'Kurşun Bilal', 'Kaos Örüm Ağı', 'Mahpeyker: Örümcek Ağı' gibi filmlerde rol alan Gökhan Mumcu Arka Sokaklar'ın kadrosuna dahil oldu. Mumcu, dizide "Tarık" adlı bir karakteri canlandıracak.

Sayfayı Paylaş