gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Lale Devri Setinde Büyük Kavga Çıktı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lale devri lale devri oyuncuları

Sevgili melekler, Fox Tvnin sevilen dizisi Lale Devri setinde büyük bir kavga çıktı. Dizinin başrol oyuncularından Kenan Bal Gül Onat'a tokat attı. Birbirlerine giren iki oyuncu sebebiyle gergin dakikalar yaşandı..

Fox Tv’de yayınlanan Lale Devri dizisinin setinde kavga çıktı. Dizinin Necip Bey’i Kenan Bal ile İkbal Hanım’ı Gül Onat, sette birbirine girdi. Akşam gazetesinin haberine göre Gül Onat ile Kenan Bal, sahnelerini beklerken çekimin yapıldığı hastanenin kafesinde oturuyorlardı.

Bal’a setin hazır olduğunu söyleyen Onat, rol arkadaşından beklenmedik bir cevap aldı. İddiaya göre Onat’a ‘adi kadın’ diyen Bal, Onat’ı dövmekle tehdit ederek, küfürler savurdu. Bal ardından Onat’a tokat attı.

Gül Onat, olayın ardından karakola giderek şikayetçi oldu. Kamera kayıtlarını inceleyen polis, Bal’ı karakola çağırdı. Müsait olmadığını söyleyen oyuncu, hafta içi gelip, ifade vereceğini söyledi. Olayla ilgili Akşam’a konuşan Kenan Bal, "Doğrudur. Söyleyecek bir şeyim yok. 5 hafta önce diziden ayrılmak istediğimi söylemiştim. Bundan sonra ne olur bilemiyorum" dedi.

DİZİYİ BİTİRİRDİM

Daha önce setlerinde yaşanan kavgaları hatırlatmamız üzerine Şükrü Avşar " Ciddi bir olay olsaydı diziyi bitirirdim. Görüntüleri inceledim, büyük bir olay yok. Daha önce sorun çıkaran oyuncuları dizilerimden gönderdim, yine yapardım " dedi.

Lale Devri Setinde Büyük Kavga Çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lale Devri çocuklarıyız biz:)

Lale Devri çocuklarıyız biz:)

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x640. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.640x480. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x751. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768.
  2. Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

osmanlı devleti lale devri osmanlı devletinde lale devri devleti osmanlıda OSMANLI DEVLETİ Osmanlı Devleti,Devlet Yapısı,Padişahları Lale Devri LALE DEVRİ Türkiye târihinde Pasarofça Antlaşması ile Sultan Üçüncü Ahmed Han'ın tahttan indirilmesi (1730) arasındaki dönem. Lâle Devri, Osmanlı Sultanı Üçüncü Ahmed Han (1703-1730) ve Vezir-i âzam Nevşehirli Damad İbrahim Paşa zamanında...
  3. Lale Devri dizisi takıları

Lale Devri dizisi takıları

dizi takıları lale devri takıları Lale Devri, dizi konusunun yanı sıra oyuncuların, şık ve görkemli giyim kuşamları ile takılarıylada oldukça ilgil gören bir diziler arasında Melek'lerim. Şahsen ben dizi konusunu beğenmiyor ama giyilen ve takılan herşeyi gerek beğendiğim için, gerek ise feyz almak için takip ediyorum Melek'ler:) Sevgili Melek'ler, şimdi gelelim, Lale Devri'nin şık takılarına...
  4. Adını Feriha Koydum Setinde Kavga çıktı!

Adını Feriha Koydum Setinde Kavga çıktı!

Adını Feriha Koydum Setinde Kavga Çıktı! Adını Feriha Koydum Setinde Neden Kavga Çıktı Adını Feriha koydum Emir'in Yolu dizisinde kavga çıktı Melek'lerim. Çağatay Ulusoy ve Beril Kayar arasında çıkan kavganın detayları hakkında edindiğimiz bilgileri hemen sizlerle paylaşıyoruz. “Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu” setinde kavga çıktı. İddiaya göre başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy ile...
  5. Lale Devri Setinde Büyük Kavga !

Lale Devri Setinde Büyük Kavga !

Bu konu; lale devri setinde kavga haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen dizilerinden Lale Devri dizisinde büyük bir kavga çıktı. Başrol oyuncularından Hatice Aslan ve Tolgahan Sayışman birbirine girdi. İşte haberin detayları.. "Lale Devri" dizisinin oyuncusu Hatice Aslan ile başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman sette kavga etti. Olay sonrası...

Sayfayı Paylaş