gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

L'Amazone ve Lamassu dan seçmeler..

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: L'Amazone ve Lamassu dan seçmeler..

bunu tek geçerim işte ne kadar zarif ve şık emeğine sağlık canım.

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım.....

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

paylaşımın için saol canım gerçektende seçmeler yani

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim meleklerim

6. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

zeynos zevklerımızaynı...ya bı tane gordum o elbıseden ama alasammı almasam mı kaldım arada...alsam gıymıcem sus gıbı durcak..ben alırım sevdıgım seyı ama gıymem.ona gelene kadar sıra yaz bıter bende:Ç):):)
    emegıne saglık canım

L'Amazone ve Lamassu dan seçmeler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rimel Seçmenin ve Sürmenin 8 Altın Kuralı

Rimel Seçmenin ve Sürmenin 8 Altın Kuralı

Kadınların makyaj yaparken vazgeçilmezi olan rimeli seçerken ve kullanırken bazı hususlara dikkat etmeliyiz. 1) Her gün rimel kullanmanın kirpiklere hiçbir zararı yoktur hatta tam tersi; son yıllarda geliştirilen bazı ürünler, besleyici madde açısından son derece zengin. 2) Her akşam yatmadan önce makyajınızı özellikle de rimelinizi mutlaka temizlemelisiniz. 3) Maskara alırken ürünün...
  2. TÜrk Ve Amerİkan Sİnemasindan SeÇmeler...

TÜrk Ve Amerİkan Sİnemasindan SeÇmeler...

TÜRK SİNEMASINDAN SEÇMELER... -Guzel oldugunuz kadar kustahsiniz da. -Annecigim, ben bu amcayi cok sevdim. Ona baba diyebilirmiyim? -Bana annemi tekrar anlatir misin babacigim? Senin annen bir melekti yavrum. -Neden agliyorsun annecigim? Hayir yavrum aglamiyorum. Gozume toz kacti. -Benim de senin yaslarinda bir oglum vardi evladim. -Seni sevmiyorum, seninle oyun oynadim, bunu anlamadin mi...
  3. Otizm, Dan Protokolü ve Öğrenme

Otizm, Dan Protokolü ve Öğrenme

Otizm genellikle ilişki kuramama, sosyal iletişim yokluğu, göz kontağı kuramama, dil gelişiminde güçlükler ve 'stimming' (öz uyarım) olarak bilinen tekrarlayıcı davranışlar olarak karakterize olan bir hastalıktır. Ama birçok geleneksel doktor otizmli çocukları rahatsız eden mide barsak sistemi, bağışıklık sistemi ve enfeksiyonlarla ilişkili sorunlarda uygun laboratuar testleri...
  4. A dan Zye güzellik ve bakım önerileri..

A dan Zye güzellik ve bakım önerileri..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Doğru Gelinlik ve Damatlık Seçme Rehberi

Doğru Gelinlik ve Damatlık Seçme Rehberi

gelinlik, damatlık, nasıl olmalıdır, seçerken nerlere dikkat edilmelidir, yeni trent modeller hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Her genç kız, daha çocuk denecek yaşlarda gelinlik hayalleri kurmaya başlar. Evlilik midir buna neden, yoksa gelinliğin ihtişamı mı bilinmez. Fakat bir gerçek var ki o da her genç kıza gelinlik yakışır; ancak doğru modeli ve stili uyguladığı sürece. Bir...

Sayfayı Paylaş