gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Lamba - Bacım o geçtiğin gece lambası değil... Çek sağa :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

o geçtiğin gece lambası değil bacım o geçtiğin gece lambası değil yazıları bacım çek sağa Meleklerim bir bayanın gece vakti başına gelenler....:piha:
    :car:

Dün gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta geçtim. Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: 'Bacım o geçtiğin gece lambası değildi, çek sağa.'

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha:süper yaa helal valla polisimize doğru demiş:haha:kadın dahaketmiş ama:haha:

3. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aussie bu senin başına gelmişte, sen başkasının başına gelmiş gibi aktarıyor olmayasın ???

:car:

Çok komix thankyou, paylaşım için.

Lamba - Bacım o geçtiğin gece lambası değil... Çek sağa :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağa Çektim Bekliyorum Abi...

Sağa Çektim Bekliyorum Abi...

Bu bir şizofrenin hikayesidir… Şizofreni, zihin bölünmesi anlamına gelen bir hastalıktır.Biyolojik ve genetik faktörlerin yanı sıra, özellikle eğitimde tutarsızlık, verilen çelişkili mesajlar yahut belirsiz, anlamsız, korkutucu olaylar ruhsal dünyada bir parçalanmaya yol açabiliyor, bu da sonunda gerçeklerden tamamen kopma ve bir hayal dünyasında yaşama sonucunu getirebiliyor. Bu hastalığa...
  2. Gece lambası

Gece lambası

gece lambası rüyada gece lambası görmek
  3. Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

deniz kabuklarından neler yapılır deniz kabuklarından neler yapılabilir kabuklarıyla yapılır el yapımı gece lambası lamba yapımı gece lambası
  4. İstiridye şeklinde gece lambası

İstiridye şeklinde gece lambası

Gece lambası modeli Abajur modelleri İstiridye gece lambası çok hoş. İçinde incisi aydıınlık sağlıyor. Hoş bir masa lambası tasarımı olmuş. Çocuk odası için çok hoş bir aydınlatma olur. Hatta yatak odasında komidinlerin üstünde bile odaya büyülü bir hava katar.
  5. İstiridye gece lambası

İstiridye gece lambası

resmini yayınladıgınız İstiridye gece lambasını nasıl satın alabilirim? yardımınız için şimdiden teşekkürler..

Sayfayı Paylaş