gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Lamba cini

Konu, 'Karikatürler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Lamba cini
    öhöö öhööö suskuncum biraz daha Türk Aile yapısına ahlakına uygun konular açalım :D:D ve lütfen zorunlu olmadıkça tek resimlik konu açmıyalım :)
    emeğine sağlık canım ;)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Lamba cini

hiç bişe diyemiyorum kal geldi bana:eek:mg::boom::scared::abo::love:

Lamba cini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lambanın cini

lambanın cini

Kadının biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış lambayı. Lambadan cin çıkmış. Kadın hemen "Üç hakkım var değil mi?" diye sormuş. - Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs. .. ama yüksek enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya ülkelerindeki düşük maaş oranları ve Güney Asya'daki...
  2. Çimdik

Çimdik

Rüyasında biri tarafından çimdiklenen kimse hemen haber alır. Görülen şeylerle ilgili yorumlanmalıdır.Rüyada çimdik görmek uyarmaya isarettir. Rü-yada birisi tarafindan kendisine çimdik atildigini görmek, yapa-cagi bir is hakkinda uyarildigina; kendisinin baskasini çimdikledigini görmek ise bu rüyanin aksine yorumlanir. Birisi tarafindan arkasindan çimdiklendigini görmek, baska birinin...
  3. Cuma

Cuma

Bu günü görmek sevinç ve mutluluğa, üzüntü ve kederden kurulmaya ve müjdeli haberler almaya; Cuma gününü görmek dağınık ve perakende işinin Allah Teala tarafından toparlanmasına, iki yakasının bir araya gelmesine, çetinliklerin sona ermesine, durumunun yyeniden düzelmesine; İnsanlar cuma namazındayken kendinin işinde gücünde ve dükkanında olduğunu görmek yönetivi ve memur için görevden...
  4. Değşik Lambalar

Değşik Lambalar

Şöyle düşünelim .Bir parkta yürüyoruz ve aniden karşımıza bir sanat eseri gibi görünen ama aslında sokak lambası olan bir şey çıkıyor :)Ne hoş olurdu değil mi.Buyrun bakın o uzun uzun direklerin yerine bunlar olsa hoş olmaz mı :D
  5. İşkembe Lamba

İşkembe Lamba

İşkembeden lamba olur mu hiç demeyin. Oluyor çünkü. İlk defa gördüğüm bu lambaları sizinle paylaşmak istedim. Bir de görüşlerinizi almak istedim :) İşkembeden lamba olur olmasına da sizce bu hiç estetik olur mu ? Sorumun cevabını bekliyorum :D Ben estetik bulmadım yani :D :huhe: hahaha Ama ilginç bir tasarım gerçekten.. Hakkını vermeli.

Sayfayı Paylaş