gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lambayı Kim Buldu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lambayı Kim Buldu kızlar lambanın icadı hakkında ki bilgileri paylaşırsanız bana çok yardımcı olmuş olursunuz.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lambayı Kim Buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trafik lambasını kim buldu Trafik lambasının icadı

Trafik lambasını kim buldu Trafik lambasının icadı

trafik lambası ne işe yarar Trafik lambasını kim buldu, Trafik lambasının icadı, Trafik lambası ilk ne zaman bulundu, trafik lambası nasıl bulundu, trafik lambasının icadı, trafik lambasının icadı hakkında bilgi, İlk trafik lambası hakkında ki sorularınızın yanıtları bu yazımızda yer almaktadır. Sevgili Melek'ler, trafik düzenini sağlayan trafik lambası kim tarafından ve hangi tarihte...
  2. Lambayı kim buldu, lambanın icadı

Lambayı kim buldu, lambanın icadı

lamba icat tarihi lambanın icat tarihi lambanın icadı icad lambayı kim etti Bu yazı: Lambayı kim buldu, lambanın icadı, lamba ne zaman bulundu, lamba hangi tarihte icat edildi, lamba nasıl bulundu, ilk lamba nezaman bulundu hakkında bilgiler içermektedir. Evet, Sevgili Melek'ler; bize ışışk veren lambalar olmazsa olmaz değil mi? Pki hiç lambayı kim hangi tarihte buldu diye merak ettiniz mi?...
  3. mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

selam arkadaşalr mıknatısı kim buldu nasıl buldu? bu konuda bilgi istiyorum
  4. Lambayı İlk Kim Buldu

Lambayı İlk Kim Buldu

Lambayı İlk Kim Buldu, Lamba Kimin İcadı, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bir misafirimizin sorusu üzerine, sizlerle ve elbette ki o soruyu soran misafirimiz ile lambanın icadı hakkında bilgiler paylaşacağız. Kimyanın yanı sıra iş adamı ve ünlü bir mucit olan Thomas Alva Edison, çalışmaları sonucu insanlığa büyük yarar sağlayan lambayı icat etmiştir. Edison, bilim...
  5. Yılbaşını Kim Buldu

Yılbaşını Kim Buldu

Yılbaşını Kim Buldu kızlar merak ettim kim buldu da tüm dünyaya yayıldı bu yılbaşı kutlamaları :)

Sayfayı Paylaş