gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Lame Dore Abiye Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dore ayakkabı dore ayakkabı modelleri lame modelleri lame abiye Özel gün ve gecelerde giyindiğiniz abiye elbiselerin altına aynı şekilde gösterişli parlak ve lame ayakkabılar düşünüyorsanız bu modellere bir göz atın derim:tik:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bunu beğendim teşekkürler:)biz bayanların bu ayakkabı hastalığına bi çare bulunsa çok iyi olcak yaaa:D

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

ben sade bunu beğendim sade ve şık..emeğine sağlık canımm...

4. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten hepsi güzel.bence de lamazi..ay hele ben bayılıyorum değişik değişik ayakkabılara.of napsak ki:)

Lame Dore Abiye Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dore Abiye Modelleri

Dore Abiye Modelleri

dore abiyeler dore abiye abiye modelleri basit abiyeler Abiyelerin iki özelliği var kızlar. Birincisi dore olması, ikincisi kısa abiyeler olması. Abiyeleri en çok genç kızlarımız beğenecek gibi duruyor. Kısa ve güçlü bir fiziğin kaldırabileceği elbiseler. Lise,üniversite mezuniyetlerinde de en çok görülen modeller.. Şimdi birbirinden güzel abiye modellerimize bakalım. :tik:...
  2. Dore Topuklu Ayakkabı Modelleri 2013

Dore Topuklu Ayakkabı Modelleri 2013

Bu sayfa; Dore Ayakkabı Modelleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birbirinden şık modellerde dore ayakkabılarla karşınızdayız. Altın sarısı anlamına gelen dore ayakkabılar giydiğiniz kıyafete canlılık ve hareket katacaktır. Bilhassa düğün, nişan ve mezuniyet geceleri için tercih edebileceğiniz dore ayakkabılar aynı şekilde dore çantalarla ve clutchlarla...
  3. 2014 Abiye Ayakkabı Modelleri

2014 Abiye Ayakkabı Modelleri

abiye ayakkabı, abiye ayakkabı modası, abiye ayakkabı modelleri Abiye kıyafetlerinizin şıklığını tamamlayan abiye ayakkabılar, 2014 yılında farklı renk ve tasarımlarla biz bayanlarla buluşuyor. Yüksek topuklu abiye ayakkabı modellerine şöyle bir baktığımız da taşlı,pullu ve parlak modellerin rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. Önceki yıllara göre günümüz de artık abiye ayakkabı bulmak sıkıntısı...
  4. 2015 abiye ayakkabı modelleri

2015 abiye ayakkabı modelleri

çok şık abiye ayakkabılar,en şık abiye ayakkabı modelelri,2015 abiye ayakkabılar,2015 taşlı abiye ayakkabı modelleri Özel bir geceye hazırlık aşamasındaysanız öncelikle olarak ilk kıyafetinizi sonrada ayakkabılarınızı belirlemek zorundasınız. Abiye ayakkabı modellerinin bayanlara şık, çekici ve kendinden emin bir duruş kazandırdığı inkar edilemez bir gerçektir.. Kusursuz bir şıklık için...
  5. Abiye Ayakkabı Modelleri 2016

Abiye Ayakkabı Modelleri 2016

Abiye kıyafetlerinizi tamamlayan ve önemli bir detay olan ayakkabı modelleri farklı renk ve tasarımlar ile günümüz de her abiyeye uygun renklerden oluşan modellerle bayanlara sunuluyor. Sizler için yeni sezondan seçtiğimiz en yeni abiye ayakkabı modelleri ile ilgili görselleri bu yazımız da paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş