gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Lancome Genifique Gençlik Aktivatörü Serum

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

lancome genifique lancome serum genifique kullanımı yorum serum nasıl kullanılır Lancome Genifique Gençlik Aktivatörü ile genç bir görünüme sahip olabilirsiniz çünkü bu ürün gençlik vaad ediyor ürün özellikleri ve bilgilerini sizler için paylaşıyorum Lancome'un yeni ürünü, 30 yaş ve üzeri kadınlara gençlik vadediyor. Ürünü düzenli kullanırsanız, cildinizin kısa sürede canlanıp gençleştiğini göreceksiniz.

Lancome için çalışan uzmanlar, 10 yıllık özenli bir çalışmanın sonucu olarak gençlik genlerini harekete geçiren çok özel bir ürün ortaya çıkardılar. 'Genifique Gençlik Aktivatörü' adı verilen ürün, bütün dünyada ses getirdi. 2009 yılında dünyada dakikada 3,5 adet ürün satıldı.

İlerleyen yaş ile birlikte, cildinizin gençliğini simgeleyen genlerin, protein üretimi yavaşlar. Gençlik proteinlerinin sayısında, yaşlı ciltlerde genç ciltlere oranla azalma olur.Bu da cildinizin gençlik kalitesini kaybetmesine sebep olur. Lancome, gençlik genlerini harekete geçiren, ciltteki gençlik proteinlerinin üretimini hızlandıran ilk gençlik aktivatörü GENIFIQUE’i sunuyor. Sadece 7 günde, Gözle görülür oranda gençleşmiş (%82), daha esnek (%76), daha canlı (%79) bir cilt. 1 ay sonunda, Daha genç (%82), daha esnek (%76), daha canlı(%82) bir cilt.

Lancome Genifique Gençlik Aktivatörü Serum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Önemsenmeyen gençlik

Önemsenmeyen gençlik

. Ülkemizin içinde bulunduğu en önemli sorunlar arasında bir sıralama yaparsak sanırım, önce işsizliği , ekonimik sorunları ve diğer klişeleşmiş kavramları ortaya koyarız. Ancak durum hiç de öyle değil sanırım. Çünkü ekonomi düzeltilir , işsizlik azaltılır, terör sorunu çözülür. Peki ya bozuk yetişen bir nesil, bir gençlik? Düzeltilebilir mi. Çok zor bence hatta imkansız. O zaman...
  2. seri itiraflar

seri itiraflar

Erkek, 28, İstanbul] Hani benim gönlüm sarhoştu yıldızların altında? Hani sevişmek ahh ne hoştu yıldızların altında? Şarkıda kimse polisten bahsetmemişti... [Kadın, 34, İstanbul ] - Seviyor musun? dedim, - Seviyorum, dedi. - Ne kadar? dedim, - Çok., dedi. - Ne kadar çok? dedim, - Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok... dedi. Sustum... Kadın, 26, Ankara ] Şiddetli kavgamız...
  3. gençlik iksiri..

gençlik iksiri..

melekler size vereceğim karışımı osmanlı döneminde gençlik iksiri olarak kullanıyorlardı size de tavsiye ederim
  4. Selam Gençlik..

Selam Gençlik..

Merhaba hanımlar..:cheer2::cheer2: Ben geldimm banada yer var değil mi?concon:dans:

Sayfayı Paylaş