gebe
  1. Sevimli ŞEY

Sevimli ŞEY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Lanet Ediyorum Gişine Bile Dayanamayan Yüreğime

Konu, 'Çöplük' kısmında Sevimli ŞEY tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 6 Ocak 2009
  2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Lanet Ediyorum Gişine Bile Dayanamayan Yüreğime

emeğinize sağlık.

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

çokkk güzellll..paylaşım için saoollll...

4. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel bir düzenlemeylede pekiştirilmiş emeğine sağlık...

5. ASİ MELEK

ASİ MELEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık bidanemm çok güzeldi

Lanet Ediyorum Gişine Bile Dayanamayan Yüreğime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni  Cumhurbaşkanımızı Yürekten tebrik ediyorum

Yeni Cumhurbaşkanımızı Yürekten tebrik ediyorum

Yeni Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül'ü yürekten tebrik ediyorum.Ülkemiz için hayırlı olacağına inanıyorum. Not:Konu Sadece tebrik mesajları içindir.
  2. Zalim ne bilsin çocuk yüreğini....?:(

Zalim ne bilsin çocuk yüreğini....?:(

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Lanet Olsun...!

Lanet Olsun...!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bile Bile Yandı *YÜREĞİM*

Bile Bile Yandı *YÜREĞİM*

Kaç kere sustum aşkı güz yapanlara varamadığım ? derdi soran bana bin dert yükledim aşikar duvarlara ağlayamadım sevdayı oyun sananlara nefesimde yaşattım isminin adına hissetmeden yalandan haykıranlara engeli göremedim son bakışlarda kokuna sarıldı gitti şimdi rüzgarlar da bile bile yandı yüreğim yana yana söndü yüreğim benim sonum sende bilirim UNUTAMADIM SENİ...
  5. lanet

lanet

bir insanı korumak için bir süre veya ayet yok mu ki o ayeti veya o ayeti uygulayarak sewdiklerimizi koruya bilelimm!Yardımınız üzere teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş