gebe
  1. icecrystl

icecrystl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lanet olası kokuuu :(

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında icecrystl tarafından paylaşıldı.

Gençler benim büyük bir sorunum var. Maşadan dolayı sanırım saçım yanık kokuyo ama görünüşte kırık yok da kokuyu nasıl önleyeceğim. Lütfen yardımcı olun

2. sare0703

sare0703 Forum Okuru

maşadan dolayı sacının anık kokmasının nedeni saçın nemliyken yada ıslakken maşa yapıyosan sacın yanar ve kokar.bunu engellemek için önce sık aralıklarla saclarını yıka kokulu saç kremleri kullan ve sürekli maşa yapma bence.haftada 1 yada 2 yeter ben şahsen öyle yapıyorum.eskiden benimde cok kokardı ama çok şükür o sorunu atlattım :hıms:

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. ceydafigen18

ceydafigen18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    kokuyu gidermek için daha keskin bir koku kullanabilirsin, iyi bir parfüm kokuyu bastırabilir !!!!

lanet olası kokuuu :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı Ama Lanet Olası Gerçek !

Acı Ama Lanet Olası Gerçek !

Durun hemen bozulmayin hanimlar. Erkekler kadinlari kimlerle aldatiyorlar? Kadinlarla degil mi? Evli olan ya da baska bir kadinla birlikte olan erkeklerle kimler bile bile birlikte oluyor? Kadinlar degil mi? Basi bagli erkeklerden gelen teklifleri kimler kabul ediyor? Kadinlar degil mi?Zengin evli erkeklerden gelen pahali hediyeleri kimler kabul ediyor? Kadinlar degil mi?Erkeklerin evli...
  2. Lanet Olsun...!

Lanet Olsun...!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. terore lanet...

terore lanet...

yeter artik canimizi yaktiklari.Dur diyen olmayacakmi ? bu masumlarin hesabini kim verecek cok merak ediyorum.Lanet olsun hainlere lanet olsun terore....:bayraks:
  4. lanet

lanet

bir insanı korumak için bir süre veya ayet yok mu ki o ayeti veya o ayeti uygulayarak sewdiklerimizi koruya bilelimm!Yardımınız üzere teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş