gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lanet Olsun...!

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Lanet Olsun...!

Emegine saglik canim...

Lanet Olsun...! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!!!!!!Teröre Lanet Olsun!!!!!!!!!

!!!!!!!!Teröre Lanet Olsun!!!!!!!!!

Tüm dünyanın sorunudur terör. Siyasal bir dava uğruna toplmu korkutma yıldırma amacı ile gerçekleştirilir. Terörü kınama sözleri ni bu yazımız da bulabilrsiniz. Al kanıyla suluyor toprağımı şehidim Bu vatana veriyor gül canını şehidim Dünya duysun bilinsin TÜRK TE şehit tükenmez BAYRAK İNMEZ ŞEHİT ÖLMEZ BU AZİZ VATAN BÖLÜNMEZ *****KÜKRE MEHMEDİM***** Haydi, Mehmed’im haydi...
  2. Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Şimdi çok yalnız... sensiz yatağım... Doymadım sana .. acıyor canım... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki...ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun... Her şeyim sendin... değerini bilemedim... Ah burda olsan... neler neler vermezdim... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki... ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...
  3. Akın - Lanet Olsun

Akın - Lanet Olsun

bir gül soldu yıllar önce yüreğimde taa derinde bir gün oldu bir ay öldü bir yıl öldü hasretine haykırdım alem duydu ağladım eller sordu bir tek sen, bir tek sen duymadın bir tek sen, bir tek sen sormadın lanet olsun yeminim olsun ben yalan aşkını unuttum seni sevdim ya değer verdim ya sana akan her damla gözyaşıma lanet olsun yeminim olsun ben yalan aşkları hep unuttum...
  4. Nalan - Lanet Olsun

Nalan - Lanet Olsun

nalan lanet olsun sana ey zalim felek nalan felek Akşam olur gizli gizli ağlarım Kaderin dilinden iyi anlarım Keder öğütmekle geçti yıllarım Beni değirmende taşa döndürdün Lanet olsun sana ey zalim felek Beni değirmende taşa döndürdün Bir gün oradayım birgün burada Ömrümü göçebe kuşa döndürdün Çok şükür gurbeti bitirdim derken Yolumu yeniden başa döndürdün

Sayfayı Paylaş