gebe
  1. insaflı

insaflı Forum Okuru

lanet

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında insaflı tarafından paylaşıldı.

bir insanı korumak için bir süre veya ayet yok mu ki o ayeti veya o ayeti uygulayarak sewdiklerimizi koruya bilelimm!Yardımınız üzere teşekkür ederim.

lanet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!!!!!!Teröre Lanet Olsun!!!!!!!!!

!!!!!!!!Teröre Lanet Olsun!!!!!!!!!

Tüm dünyanın sorunudur terör. Siyasal bir dava uğruna toplmu korkutma yıldırma amacı ile gerçekleştirilir. Terörü kınama sözleri ni bu yazımız da bulabilrsiniz. Al kanıyla suluyor toprağımı şehidim Bu vatana veriyor gül canını şehidim Dünya duysun bilinsin TÜRK TE şehit tükenmez BAYRAK İNMEZ ŞEHİT ÖLMEZ BU AZİZ VATAN BÖLÜNMEZ *****KÜKRE MEHMEDİM***** Haydi, Mehmed’im haydi...
  2. Lanet Olsun...!

Lanet Olsun...!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Şimdi çok yalnız... sensiz yatağım... Doymadım sana .. acıyor canım... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki...ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun... Her şeyim sendin... değerini bilemedim... Ah burda olsan... neler neler vermezdim... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki... ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...
  4. terore lanet...

terore lanet...

yeter artik canimizi yaktiklari.Dur diyen olmayacakmi ? bu masumlarin hesabini kim verecek cok merak ediyorum.Lanet olsun hainlere lanet olsun terore....:bayraks:

Sayfayı Paylaş