gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Lanetli msn yazıları

Konu, 'msn nickleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İçimdeqi ASİ kısh isyanlrda Mazo$ist duyquları kaßarmı$tır yine ßaksana néfRét kusuOr géc€yé
    Lanét EdiOR hér Doqan güNe

Lanetli msn yazıları
    ßiR UstuRa ALıoRum Titréyén €LLéRimé,SürüyoRum Dü$ünméDén ßiLéKLéRimé AkıtıyoRum DamLaLaRımı YeRe KanLaRımLa AfféT YazıyoruM Sévdiqimé.

Gün gelir sığmaz olur kalbin göğsüne,
    Taşıyamaz olur bedenini, artık yorulur…
    Duyguların ağır gelir; ezilirsin
    Bir gün açıklanmamış duygularınla köşende,
    Teslim olursun ölüme,
    Sessizce…

karanlığın özüyle siliyorum yaralarımı,göz yaşlarımi sürüyorum yaralarıma...ilaç olsun die umutsuzlukla sarıyorum yaralarımı,iyileşmeyeceğini bildiğim halde...

bu lanet dünyada karanlık bile beni kabul etmezken ne yapacağım ben bu karanlık ruhumla.

artık gözbebeklerim eşlik ediyo parçalara
    her bir haykırışım,her bir çırpınışım
    kazınıyo ruhumun derinliklerine.

Özür dilerim..

Hangi tükenmez kalem tükenmeden yazabilir acaba benim acılarımı?
    Hangi şair anlatır mısralarında, kimseye duyuramadığım sessiz çığlıklarımı?
    Ve hangi şarkı seslendirir, benim nefrete dayalı, prangalara vurulmuş kalbimin feryatlarını?

“Aşk iğnesiyle dikilince bir dikiş, kıyamete kadar
    sökülmez imiş.
    Aşk ile insan elbet güneşe benzer ve aşksız gönül misali taşa benzer
    Hayatı aşka bölünce aşk çoğalır;
    bütün hayatları toplasan geriye Aşk kalır….”

Sen yine sükutu giyin yar!
    Dilersen hiç konuşma.
    Ben kelamlarımı çürüttüm yolunda.
    Çarpsada bir tokat gibi yüzüme, her harfi yoluna heceledim.

Ve bilesin üstüne aşkı giydirdiğim,
    Söz verdim ben bu yüreğe,
    Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim!
    Yalnızlığımın gözyaşları bunlar
    yada şeytanın hıçkırıkları.

Lanetli msn yazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MSN de Yazdığınız Yazıları Sesli Gönderme

MSN de Yazdığınız Yazıları Sesli Gönderme

Açıklama : Mesajlarinizi sesli olarak duyabilmek ve karsinizdakinin sesli olarak duyabilmesi icin gereklı olan Dosyadır komut: /xspeakit bosluk mesajiniz Plug windows ( Xp) un kendi metin okuma programini kullaniyor ve aninda ses olarak duymanizi sagliyor Programı Kullanabilmek için Plugi indirin kurun ayn zamanda karşınızdakı kışının de bu programı yuklemesı gereklıdır aksi takdırde program...
  2. Duygusal Msn Yazıları

Duygusal Msn Yazıları

duygusal duvar yazıları duygusal msn yazıları duvar duygulu duygulu yazılar seni izlerken yüzüm güler senin bakisin beni deli divane eder hep yanimda ol bu bana yeter.. benim sana olan askima ne güzel derim.. senin bana olan askina sadece HA ------ LENN derim. . koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyor..sorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor!!! CANIMA...
  3. Koskomik msn yazıları

Koskomik msn yazıları

msn yazıları koskomik koskomik sözler *Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir. *En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun. *Allah'ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir gelin eyle. *Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir. *Yerin kulağı vardır, benimde kulağım var. Ben yer miyim ? Yemem!
  4. Komik msn yazıları nickleri

Komik msn yazıları nickleri

mesene yazıları yazı nickleri komik msn yazıları yazı nickler komik yazılı nickler 8 zayıflı bir karne bulan , insaniyet namına çöpe atsın.. ♥ Aids virüsü de, ebola virüsü de maymun patentli. Maymundan gelmediğimiz kesinde, galiba maymundan gideceğiz.. ♥ Anasına bak, babasından dayak ye... ♥ Babanın fakir olması senin suçun değil, ama kayınpederinin fakir olması senin suçun......
  5. En Güzel Msn Yazıları

En Güzel Msn Yazıları

mesene yazıları en güzel msn yazıları guzel msn yazilari güzel yazilari guzel [̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅N̲̅][̲̅İ̲̅] [̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅V̲̅][̲̅İ̲̅][̲̅Y̲̅][̲̅O̲̅][̲̅R̲̅][̲̅U̲̅][̲̅M̲̅] ஐ ¤¤¤◦·._.•◦◦◦◦◦◦◦◦[♥]◦◦◦ ( Msn Nick) ◦◦◦[♥]◦◦◦◦◦◦◦◦·._.•◦¤¤¤ஐۣۜ ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ Msn Nick ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ (¯`·._.••._.•ппппп»»» Msn Nick«««ппппп•._.••._.·´¯) ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•(( Msn Nick))...

Sayfayı Paylaş